Krzysztof Jackowski to najpopularniejszy jasnowidz w Polsce, który często dzieli się swoimi wizjami na żywo. Mężczyzna, co kilka dni publikuje filmy, na których przepowiada, co czeka Polskę i Polaków w najbliższym czasie.

Krzysztof Jackowski tym razem nie ma dobrych wieści. Chodzi bowiem o wydarzenie, które może wstrząsnąć całym krajem.

Jego sympatycy dowiedzieli się, że już niedługo może dojść do groźnej strzelaniny podczas ważnej uroczystości. Wróżbita przeczuwa, że mogą na tym ucierpieć osobistości państwowe, a przez to cały kraj.

Zobacz również: Joe Biden zakaże sprzedaży broni? Zażądał „zdroworozsądkowych reform”

Wizjoner z Człuchowa opublikował kolejny filmik na swoim kanale na YouTube. Przez przeszło godzinę zastanawiał się nad dalszymi losami Polaków i rozwojem pandemii. Do głowy przyszła mu jednak jeszcze inna myśl. Podzielił się nią z gronem odbiorców mówiąc, że ważni politycy mogą się wkrótce znaleźć w niebezpieczeństwie.

— Jakaś uroczystość państwowa, nie wiem, gdzie ona jest. Państwowa, polityczna. Stoi jakiś polityk, stoi ich wielu innych i raptem ktoś do niego podchodzi i bach, bach i sensacja na cały świat. Coś takiego z tego wora mi wyskoczyło, kompletnie bez sensu. Muszę to powiedzieć, żeby poczuć coś więcej — stwierdził Jackowski.

Przeczytaj również:  Polacy nie życzą sobie Kurskiego w rządzie! Co zrobi Kaczyński?

Zobacz również: Wałęsa odpowiedział na słowa Cenckiewicza. „To muszą zbadać lekarze”

— Przeczucie jednak wciąż powracało, jednak jasnowidz nie potrafił przybliżyć, o jaki kraj mu chodzi.- Ale jak to odrzuciłem, to drugi raz to do mnie przyszło. Musi coś w tym być. Coraz częściej, jak wykonuje wizje na temat tego roku, przychodzi do mnie takie poczucie dotyczące państw bez sterów, bezprawie. W niektórych państwach z dnia na dzień się okaże, że polityka znika, jakby politycy będą oddawać władze. W naszym kraju też nas to czeka. Ale to nie tylko w Polsce. Ktoś powie, że to dobrze, bo nie lubicie rządu. Ale to będzie lęk, bo wstajesz rano i rząd podał się do dymisji. Coś tąpnie takiego, że ci ludzie się będą wycofywać z rządów — podsumował.

źródło: plotek.pl

(Visited 2 871 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj