propolski.pl: Uderzył ratownika WOPR

Uderzył ratownika WOPR po tym, jak ten zwrócił mu uwagę. Skandaliczne nagranie [WIDEO]


Nad kąpieliskiem w Cieszynie (woj. zachodniopomorskie) miało miejsce nieprzyjemne zdarzenie. Pewien mężczyzna zaatakował ratownika WOPR po tym, jak ten poprosił go o założenie kapoka.

Polacy tłumnie udali się na wakacje. W miejscowościach wypoczynkowych nie brakuje rodzin z dziećmi. Bez względu na okoliczności, w jakich się znajdziemy, zawsze warto pamiętać o swoim bezpieczeństwie. Ratownicy WOPR mają ręce pełne roboty, ponieważ wielu turystów za nic ma sobie obostrzenia i zasady. Konsekwencje są takie, że niedługo potem popadają w tarapaty.

Ratownicy WOPR muszą być z tego względu stale czujni, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy będą musieli interweniować.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło na terenie kąpieliska w Cieszynie. Ratownik WOPR zwrócił się do jednego z mężczyzn i przypomniał mu o regulaminie. Zgodnie z zapisem należało założyć kapok w przypadku chęci skorzystania z urządzeń dmuchanych na wodzie.

Mężczyźnie bardzo nie spodobała się uwaga ratownika więc opluł go i uderzył w głowę. Na miejsce przyjechała policja, która początkowo nie miała ochoty zajmować się tą sprawą. Kiedy jednak do mundurowych dotarło, że pokrzywdzony jest funkcjonariuszem publicznym, czyli ratownikiem WOPR skierowali sprawę do sądu. Agresorowi grozi teraz grzywna w wysokości 3600 złotych oraz 1000 złotych nawiązki na rzecz ratownika.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Nienawidzę tego miejsca”. Amerykański żołnierz bez ogródek o Polsce [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Putin przechwala się i grozi: „Rosyjska broń wyprzedza zachodnią o lata”

Opublikowany przez Wopra Powiatu Drawskiegę Czwartek, 11 sierpnia 2022

źródło: Facebook

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these