propolski.pl: Amerykański żołnierz o Polsce

„Nienawidzę tego miejsca”. Amerykański żołnierz bez ogródek o Polsce [WIDEO]

W związku z wybuchem wojny na Ukrainie w Polsce pojawiło się wielu amerykańskich żołnierzy. Nie wszystkim jednak przypadło do gustu miejsce, w którym przyszło im stacjonować. W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym widać niezadowolonego wojskowego, który dał upust złości.

Kiedy Joe Biden pojawił się w marcu w naszym kraju, obiecał zwiększyć obecność amerykańskich żołnierzy na tzw. wschodniej flance NATO. Zapowiedział stworzenie w Polsce stałej kwatery głównej V Korpusu Armii USA.

W efekcie w naszym kraju pojawiło się wielu żołnierzy, jednak nie wszyscy są z tego faktu zachwyceni i bez ogródek wyrażają swój sprzeciw.

Raul Dupree Gibson to amerykański żołnierz, który pokazał, w jakich warunkach przyszło mu żyć. Pokazał m.in. namiot mieszkalny i prysznice.

– Nienawidzę tego miejsca – wyznał.

Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Tymczasem oficer amerykańskiej armii Marty Byrde wyjaśnił, że warunki wcale nie są takie złe, jak opisał żołnierz.

– Warunki są standardowe, a nawet sympatyczne. Tak wygląda każda duża baza na tyłach, gdzie żołnierze trafiają na pewien czas – powiedział James Clark, który jest weteranem wojny w Afganistanie.

źródło: Twitter

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these