Rosyjski skandalista Anton Anisimow w mocnych słowach obraził Polaków. Bulwersująca wypowiedź padła w związku z wykluczeniem rosyjskich drużyn z międzynarodowych rozgrywek z racji wojny na Ukrainie.

Anton Anisimow znany jest z antypolskich wypowiedzi. Tym razem powiedział, że nasi rodacy to „paskudne stworzenia”.

Polscy zawodnicy mieli zagrać z Rosją 24 marca w półfinale jednej z trzech ścieżek barażowych w Moskwie. Polacy, Szwedzi oraz Czesi powiedzieli jednak, że w żadnym wypadku grać z Rosjanami nie zamierzają.

Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej w wyniku dyskwalifikacji reprezentacji Rosji przyznała Polsce walkower w półfinale baraży o awans do mundialu.

Anton Anisimow atakuje Polaków

Skandalista, który najczęściej występuje na kanale Match TV, nazwał niedawno cały naród polski „paskudnymi stworzeniami”. Dziennikarz nie zamierza wycofać się ze swoich słów ani przeprosić. Teraz ponownie przemówił.

– Zawodnicy tej reprezentacji nawoływali do bojkotu meczu z Rosjanami, dążąc do osobistego zysku i tym samym oszukując Szwedów. Przez nich moja drużyna została usunięta z walki o mundial. Tak, to paskudne stworzenia. Nie można tak robić. Czasami takie rzeczy trzeba nazywać po imieniu. Bezpośrednio – powiedział w wywiadzie dla sports.ru.

W jego ocenie Rosja bez problemu pokonałaby Polskę i wygrałaby późniejszy mecz ze Szwecją.

– Polska nie śpi i myśli o tym, jak odrodzić Rzeczpospolitą i odzyskać zachodnie tereny Ukrainy. Wierzę, że odzyskanie Lwowa jest w interesie Polski – grzmiał dziennikarz.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zmarł niemiecki reżyser Wolfgang Petersen. Miał 81 lat

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Nienawidzę tego miejsca”. Amerykański żołnierz bez ogródek o Polsce [WIDEO]

źródło: przegladsportowy.onet.pl

(Visited 430 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj