Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk podczas czatu na żywo odniósł się do niedawnej afery partyjnej z udziałem posłów Borysa Budki oraz Tomasza Siemoniaka, którzy gościli w zeszły weekend na urodzinach Roberta Mazurka.

Dzisiaj gra toczy się o wszystko — mówił Tusk — co najważniejsze dla przyszłości Polski. Jestem o tym przekonany. Stąd moja reakcja wobec kolegów z Platformy Obywatelskiej — uzasadnia swoje stanowisko lider Platformy Obywatelskiej.

Ludzie mają prawo do tego, by wierzyć, że to, co robimy -politykę i nasze zobowiązania traktujemy śmiertelnie serio. Dzisiaj gra toczy się o wszystko, co najważniejsze dla przyszłości Polski. Jestem o tym przekonany. Stąd moja reakcja wobec kolegów z Platformy Obywatelskiej — przekonywał przewodniczący podczas czatu z wyborcami.

— Każde działanie, sytuacja i nieostrożne słowo, może podważać i tak kruche zaufanie do polityki. Ostatnio mówiłem, że PO musi oznaczać ,,pełną odpowiedzialność”. Musimy być odpowiedzialni, za skutki swoich działań. Dlatego, byłem przejęty tą sytuacją — wyjaśnił Donald Tusk.

Impreza u popularnego dziennikarza radia RMF FM wciąż budzi olbrzymie emocje. Dziennik „Fakt” ujawnił w poniedziałek, że na 50-tych urodzinach Roberta Mazurka gościli politycy wszystkich opcji z wyjątkiem Konfederacji. W środę z kolei rzecznik Platformy Obywatelskiej przekazał w środę, że zarówno Borys Budka jak i Tomasz Siemoniak „oddali się do dyspozycji przewodniczącego PO”.

Przeczytaj również: Ale wstyd! Joński i Szczerba wylecieli z własnej konferencji prasowej: „Proszę tutaj nie robić hucpy!” [WIDEO]

Przeczytaj również: [VIDEO] Mazurek ma pozycję jak Jonny Daniels? Michalkiewicz o „tajemnicy balu u Mazurka”

źródło: Tysol

(Visited 610 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj