Senator PiS Stanisław Karczewski porównał Donalda Tuska do koronawirusa, gdyż jego zdaniem pod względem nieprzewidywalności są do siebie podobni.

— Także tak jak ten wirus jest nieobliczalny, również i pan Donald Tusk jest nieobliczalny, więc być może wróci — powiedział Stanisław Karczewski w programie „Kwadrans polityczny” w TVP1.

Były marszałek Senatu jest sceptycznie nastawiony do powrotu Donalda Tuska do krajowej polityki. Ocenił, że taka perspektywa jedynie pomogłaby PiS i doprowadziła do zwycięstwa.

Zobacz również: Węgierscy kibice wygwizdali klękających w geście BLM irlandzkich piłkarzy [WIDEO]

— Powrót Donalda Tuska to jest kilka procent więcej dla PiS — dodał Stanisław Karczewski, który również przypomniał, jak w przeszłości Tusk mówił o tym, że za nic nie opuści Polski.

— Donald Tusk mówił, że na pewno zostanie w polskiej polityce, na pewno nigdzie nie wyjedzie, że będzie pełnił funkcję premiera, będzie tutaj politykiem, nie wyjedzie do UE. Jednak zdecydował inaczej. Mówił kilka dni jeszcze wcześniej, że na pewno nie, a jednak zmienił zdanie — powiedział Karczewski.

— Także tak jak ten wirus jest nieobliczalny, również i pan Donald Tusk jest nieobliczalny, więc być może wróci. Zapraszamy, Prawo i Sprawiedliwość zyska na tym — podsumował.

Zobacz również: Joe Biden: Przekażemy ubogim krajom 500 mln szczepionek

źródło: tysol.pl

(Visited 234 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj