Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski gościł na antenie Radia ZET w programie red. Beaty Lubeckiej. Podczas audycji doszło do zabawnej sytuacji, którą skomentował w mediach społecznościowych eurodeputowany Prawa i Sprawiedliwości Dominik Tarczyński.

To był plan na najbliższe miesiące i lata przekonywał Trzaskowski mówiący o najważniejszych kwestiach programowych do wprowadzenia, kiedy PiS odda władzę. Miał pobudzić całą opozycję do działania mówił, komentując sobotnią konwencję Platformy Obywatelskiej, podczas której ogłoszono postulaty i cele partii, które będę zrealizowane w przypadku zwycięstwa PO w wyborach parlamentarnych w 2023 roku.

Włodarz stolicy stwierdził, że kontrowersyjne i szeroko komentowane pomysły jego partii miały w zamierzeniu „pobudzić opozycję”. W trakcie audycji prowadząca Beata Lubecka zaczęła czytać frontmenowi PO pytania zadane przez internautów. Jedno z nich dotyczyło warszawskiej Skry.

Podczas programu dziennikarka Beata Lubecka zaczęła zadawać mu pytania przesłane przez internautów. Jedno z nich dotyczyło warszawskiej Skry.

Wielokrotnie odpowiadałem tutaj w Radiu ZET na to pytanie, mam takie wrażenie, że za każdym razem dostaję ten sam zestaw pytań od tych samych słuchaczy narzekał polityk.

Mając na uwadze irytację Trzaskowskiego, Lubecka przytoczyła pytanie zadane przez innego słuchacza. Internauta zapytał o wykluczające się wzajemnie postulaty PO zaprezentowane przez prezydenta i Borysa Budkę na konwencji. Jeden z postulatów mówił o konieczności przeprowadzenia referendum, które umożliwiałoby wyborcom odwołanie posła lub senatora zmieniającego barwy partyjne. Drugie natomiast dotyczyło stosunku do „pięciu sprawiedliwych” z obozu Zjednoczonej Prawicy, którzy po uprzednim zasileniu opozycji, mieliby wnieść wkład w obalenie rządów PiS i Kaczyńskiego.

Przeczytaj również:  Sondaż. Polacy mają serdecznie dość PO-PiS-u

TVP Info, znowu TVP Info, znowu TVP Info, znowu pytanie od TVP Info, bo TVP Info… to są wszystko pytania od TVP Info żalił się Trzaskowski, co Lubecka skwitowała śmiechem:

 Nie, nie od TVP Info. Pan wszędzie widzi TVP Info. Gdzie tu logika? zapytała ironicznie Lubecka.

Kompromitacja prezydenta stolicy rozniosła się szerokim echem w mediach społecznościowych. Zabawną sytuację w radiu skomentował europoseł PiS Dominik Tarczyński: Nic lepszego dziś nie zobaczycie napisał na Twitterze.

Przeczytaj również: Pogrom w RMF FM. Mazurek nie wytrzymał: „Pan mnie nazwie pisowcem…

źródło: Do Rzeczy

Przeczytaj również: Wałęsa opublikował listę z nazwiskami Dudy, Rydzyka, Korwin-Mikkego i Brauna. „Pan musi trollować…”

(Visited 19 120 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj