Ida Nowakowska tancerka i prezenterka programu „Pytanie na śniadanie” opublikowała nagranie na YouTube, w którym podzieliła się z internautami swoim świadectwem wiary.
Artystka opowiedziała, jak duchowość zmieniła jej życie i jak wielkie znaczenie ma dla niej relacja z Bogiem.

Film pokazano na kanale parafii Miłosierdzia Bożego w Gostyninie:

— Chciałabym powiedzieć kilka słów, bo czuję się niezwykłą szczęściarą, bo mam miłość Pana Boga w sercu i codziennie przypominam sobie o tym. Miałam wiele sytuacji, gdzie problem był, wydawałoby się, bez wyjścia, nie było w tym „człowieczej” nadziei, a potem Pan Bóg mi pokazywał, że tak miało być, że wszystko jest po coś, że on ma plan i trzeba mu po prostu zawierzyć swoje życie — przekazała wzruszona Ida Nowakowska.

Zobacz również: Giertych pisze do Krystyny Pawłowicz i wspomina czasy Leppera: „Chyba was po********, aby mi taką wariatkę…”

Ponadto dodała, że zawierzenie sile wyższej wcale nie było łatwe, a codzienna droga pełna optymizmu i wiary wymaga olbrzymiej determinacji. Prezenterka wyznała, jakie wydarzenie miało duży wpływ na pogłębienie jej religijności.

— Postanowiłam sobie jakiś czas temu, szczerze mówiąc, to było po śmierci mojego taty, że zawierzę całe swoje życie w stu procentach Panu Bogu i od tego czasu nawet najmniejszy problem wydaje się niczym, bo wiem, że mam Pana Boga ze sobą i On tak zaplanował, żebym właśnie przez ten problem przeszła — mówiła tancerka.

Przeczytaj również:  Tłum ludzi rzuca się na olej w sklepie. Dantejskie sceny [WIDEO]

Zobacz również: Pączki u Magdy Gessler. Ta zawrotna cena ścina z nóg

Stwierdziła również, że dzięki Bogu możliwe jest pokonanie prawdziwego zła.

— Życzę Wam wszystkim, żebyście nie szli z Chrystusem, żebyście z nim biegli za rękę. I dobiegniemy wspólnie do tego Królestwa Bożego, które jest nam obiecane i będzie przepiękne, jestem pewna tego, więc… Wszystko jest po coś — podsumowała Nowakowska.

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 1 138 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj