Trzaskowski

[video] Trzaskowski nie poradził sobie z emocjami. Nagranie świeżo po powrocie Tuska — hitem Internetu

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski odmówił szerszego komentarza w sprawie sytuacji w Platformie Obywatelskiej po powrocie Donalda Tuska do struktur partii.

Trzaskowski zareagował niezwykle chłodno na objęcie przez Tuska funkcji przewodniczącego Platformy Obywatelskiej. W sobotę w trakcie Rady Krajowej PO  Borys Budka oficjalnie ustąpił ze stanowiska przewodniczącego, a pełniącym obowiązki szefa partii został Donald Tusk.

Wróciłem. Wiem, że trochę długo czekaliście. Wróciłem na 100 procent. Platformo, jesteście unikatowym zespołem ludzi dobrej woli powiedział były premier oraz przewodniczący Rady Europejskiej. 

Sobotnia konwencja w zupełności należała do Tuska. Trzaskowski, choć obecny na miejscu, wstrzymał się od przemowy, a w mediach społecznościowych ograniczył się wyłącznie do lakonicznych gratulacji dla Donalda Tuska.

Jednocześnie media społecznościowe obiegło wideo ukazujące wyraźną niechęć prezydenta Warszawy do wypowiadania się w kwestii powrotu Tuska do krajowej polityki.

Kamera TVP Info uchwyciła moment, gdy prezydent Warszawy wychodzi z Rady Krajowej PO i udaje się do limuzyny. Polityk bardzo oszczędnie i bez entuzjazmu zareagował na pytania stawiane przez reporterów.

Spieszę się na szczepienie kochani. Ja jadę na szczepienie, słuchajcie. Ja jestem wiceprzewodniczącym podkreślił łamiącym się głosem prezydent stolicy.

Przeczytaj również: „TVP, powinniście badać swoich rozmówców alkomatem przed wywiadem”. Protasiewicz: „Borys się posuwa. Jeśli Tusk jest gorylem, to Trzaskowski jest…

Przeczytaj również: Ile Tusk zarobił na ucieczce z Polski? Prześwietlono mu majątek. Lepiej usiądźcie i weźcie głęboki oddech

źródło: Do Rzeczy

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these