Rzecznik PiS Radosław Fogiel skomentował skecz kabaretu Neo-Nówka, którego aktorzy zadrwili z wyborców PiS i widzów TVP. Przedstawienie mogliśmy obejrzeć w Polsacie w czasie festiwalu w Koszalinie. Skecz w odnowionej wersji został zatytułowany „Wigilia”.

Aktorzy wyśmiewali obie strony sceny politycznej, dało się jednak odczuć, że to wyborcy PiS-u oberwali bardziej. Pisaliśmy o tym szerzej tutaj.

Skecz Neo-Nówka. Mocne słowa rzecznika PiS

– Nadrabiam TT po weekendzie. Trochę nie wierzyłem, że opozycja robi inbę o kabaret, który jedyne czym zasłynął, to bezbectwo tak wielkie, że zbanowali pół Twittera. Ale już rozumiem to zaangażowanie, przecież ten „skecz” to dosłowny zapis wystąpienia każdego polityka PO w mediach – napisał Radosław Fogiel.

Tymczasem Polsat jest zadowolony z odbioru skeczu.

– Polsat od lat stara się unikać politycznych deklaracji, więc emisja tak odważnego skeczu wywołała na Ostrobramskiej niemałe poruszenie. Stacja oficjalnie pozycjonuje się gdzieś „pośrodku” medialnego dyskursu, ale niektórzy zarzucają naszym dziennikarzom zbytnią pobłażliwość w stosunku do polityki partii rządzącej. Być może więc wpuszczenie takich żartów na antenę to próba pokazania, że też potrafimy dopiec PiS-owi i wytknąć jego działaczom błędy. Wielu pracowników przyznaje, że to mocna rzecz, ale w prywatnych rozmowach nie kryją swojego entuzjazmu, że doszło do jego emisji – przekazał informator serwisu Plotek.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nie żyje Nichelle Nichols, gwiazda „Star Treka”

Przeczytaj również:  Tramwaj ciągnął ją po ulicy. Straszny wypadek w Warszawie

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Awantura podczas Marszu Powstania Warszawskiego. Jest komentarz Bąkiewicza

źródło: propolski.pl, YouTube, Twitter

(Visited 553 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj