Występ kabaretu Neo-Nówka w Koszalinie wiązał się z wieloma emocjami. Najnowszy skecz „Wigilia 2022″ poruszył widzów, ponieważ obfitował w nawiązania do obecnej polityki. Z całą pewnością takie przedstawienie nie spodoba się jednej z partii.

Artyści przedstawili historię z okresu świąt Bożego Narodzenia. Aktorzy usiedli przy stole i odegrali rozmowę między ojcem i synem ws. spadku po dziadku.

Temat ten jednak był tylko przykrywką. Poruszono bowiem wątek różnic politycznych między Polakami. Jeden z aktorów popierał władzę, tymczasem drugi wręcz przeciwnie. Internauci zwrócili uwagę na jeden fragment, a właściwie monolog Romana Żurka.

Monolog wywołał burzę w sieci

– Jesteś taki pożyteczny idiota. Oni ciebie w ciula robią, a ty się po prostu dajesz. A oni się bawią! Kasę wywalają na lewo. 70 milionów wywalili na wybory kopertowe. 2 mld idzie na tępą propagandę w TVP. Do tego Ostrołęka, CPK, Turów i inne przewałki – mówił aktor. Nie zareagował na to bohater skeczu.

– Wiesz, ile za te miliony można byłoby dzieci wyleczyć? A my jak te łosie zbieramy na akcjach charytatywnych, a rząd ma to wszystko w d…pie – dodał.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Krystyna Janda czwarty raz zaszczepiła się przeciwko koronawirusowi. W sieci zawrzało

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Faszyści Bąkiewicza”. Zadyma na trasie Marszu Powstania Warszawskiego [WIDEO]

źródło: Twitter, youtube

(Visited 5 617 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj