W 508. odcinku „Milionerów” wystąpił Emil Witczak, który jest weteranem polskich teleturniejów. Rozpoczął odcinek pytaniem o 250 tys. złotych. Dotyczyło ono muzyki rozrywkowej.

Na antenie TVN emitowane są powtórki dziesiątego sezonu „Milionerów”. 1 sierpnia przypomniano występ Emila Witczaka, inżyniera z Sieradza.

Teleturnieje to wielka pasja Emila Witczaka, który wystąpił już w wielu z nich. Widzieliśmy go w „Jednym z dziesięciu”, „Familiadzie”, „Gigantach historii” oraz „Va banque”.

Mężczyzna rozpoczął swoje zmagania z kwotą 125 tys. złotych. Miał również jedno koło ratunkowe. Pierwsze pytanie dotyczyło zespołu Depeche Mode.

„Milionerzy”. Kłopotliwe pytanie

— Z jakiego miasta depesz wysłał depeszę, jeśli jest to miejsce, w którym założono jego ulubiony zespół? — zapytał Hubert Urbański.

A. z Leicester
B. z Basildonu
C. z Londynu
D. z Exeter

Uczestnik po zobaczeniu pytania skorzystał z koła ratunkowego — telefon do przyjaciela. Paweł, który odebrał telefon, szczerze przyznał, że nie zna odpowiedzi na to pytanie. Zasugerował jednak odpowiedź „A — z Leicester”.

Emil Witczak nie odważył się zaryzykować i wrócił do domu z wygraną 125 tys. złotych. Widzowie również byli zdania, że pytanie to było wyjątkowo trudne.

Przeczytaj również:  "Śmierć ciemiężcy". Szokujące słowa prof. Środy

Prawidłową odpowiedzią okazała się w tym przypadku B — z Basildonu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Neo-Nówka wywołała burzę. W sieci się zagotowało [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nie żyje Nichelle Nichols, gwiazda „Star Treka”

źródło: plotek.pl

(Visited 173 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj