Ostatnio wśród dziennikarzy i polityków zapanowała moda na wrzucanie własnych zdjęć ze szpitala. Najpierw Lech Wałęsa, teraz Tomasz Lis, który niedawno został poddany leczeniu z powodu ciężkiego stanu zdrowia. Dziennikarz od kilku dni walczy o siebie, a teraz, gdy czuje się już lepiej, postanowił podzielić się z fanami zdjęciem wprost z oddziału.

Okazuje się, że Tomasz Lis miał ku temu ważny, świąteczny powód. Kiedy publicysta trafił na leczenie, jego stan określano jako ciężki i nie do końca było wiadomo, jak ta sytuacja się zakończy. Zastanawiano się nawet, czy u podłoża jego problemów zdrowotnych nie ma przypadkiem przyczyn neurologicznych, które doprowadziły do udaru.

Hanna Lis, próbując uspokoić przestraszonych fanów, zamieściła wpis, w którym zapewniła, że dziennikarz czuje się już lepiej. Sam Tomasz Lis postanowił w końcu zabrać głos i powiedział, że czeka go bardzo żmudna rehabilitacja. To jedynie utwierdziło zainteresowanych w przekonaniu, że to faktycznie problemy natury neurologicznej.

Tuż przed świętami pojawił się kolejny wpis Lisa, który zamieścił na Twitterze wiadomość z życzeniami świątecznymi opatrzonymi jego zdjęciem ze szpitala.

Przeczytaj również:  „To, co robi, robi z pobudek patriotycznych”. Wałęsa zachwala Tuska

— Wszystkim Wesołych Świat. Życzę Wam, żebyście zawsze byli nad, a nie po wozem, a będąc „pod” pamiętali, że to cześć życia i że zwykle, z czasem, można się wygrzebać — napisał.

Ze zdjęcia szybko można jednak wywnioskować, że dziennikarz wcale nie czuje się najlepiej.

źródło: planeta.pl

(Visited 105 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj