Dorota Zawadzka, znana inaczej jako „Superniania”, nie jest już tak popularna jak dawniej. Nie przeszkadza jej to jednak komentować bieżących wydarzeń politycznych i stawiać się w roli autorytetu pedagogicznego i moralnego.

„Superniania” postanowiła skomentować świąteczne spotkanie w Sejmie. Napisała krytyczny post na Twitterze, w którym wyraziła, co czuje w związku z tym, że parlamentarzyści składali sobie życzenia.

— No kochana pani marszałek, radości i zdróweczka. I wzajemnie, wzajemnie. Może kawka w jakiejś przerwie? Szybko procedujecie i głosujecie, to czas będzie. Tak, tak, z radością szybciutko przerwę zarządzę — w tych słowach Zawadzka podpisała zdjęcie z wigilijnego spotkania w Sejmie.

Na fotografii widać składające sobie życzenia wicemarszałek Sejmu Małgorzatę Kidawę-Błońską oraz marszałek Sejmu Elżbietę Witek.

Internauci nie pozostali bierni wobec zamieszczonych słów. Nie mogli zrozumieć, jak znany pedagog mógł się w ten sposób odnieść do tej sytuacji. Złośliwy wpis skomentowało wielu internautów, którzy tłumaczyli Zawadzkiej, że jej uwaga była niepotrzebna. Dodali, że tradycja łamania się opłatkiem powinna ludzi łączyć, a nie dzielić.

źródło: nczas.com

(Visited 39 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Niespokojnie w Sejmie. Kosiniak-Kamysz uciszony przez wicemarszałka Terleckiego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here