Magdalena Klim, znana inaczej jako „Ruda z KOD-u”, zasłynęła z wojowniczej postawy wobec Prawa i Sprawiedliwości. Tym razem działaczka zamieściła wulgarny wpis na Twitterze, w którym kpiła z cierpiącego z bólu po operacji Jarosława Kaczyńskiego.

Skala oburzenia internautów była tak wielka, że „Ruda” usunęła swój wpis. Klim szybko zamieściła kolejne słowa, w których tym razem żali się na hejt, który na nią spadł.

— Boli???? Ku_wa ma boleć!!! Niech boli jeszcze bardziej I jak najdłużej, Najlepiej do twojego końca ty ch… — napisała na Twitterze, znana z działalności w Komitecie Obrony Demokracji.

Pod wpisem zamieściła również zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego z obecnym grymasem bólu. Do tak kontrowersyjnego wpisu odniósł się europoseł PiS Joachim Brudziński.

— Chciałbym przeprosić wszystkich komunistów i złodziei. Przy tych kulturowych kreaturach jesteście aniołami — napisał.

Internauci nie mogą wybaczyć Klim hipokryzji. Jeden z użytkowników zamieścił w komentarzu wspólne zdjęcie „Rudej” z Małgorzatą Kidawą-Błońską i zestawił to z plakatem wyborczym „Współpraca, a nie kłótnie”. W efekcie burzy, jaka powstała, Magdalena Klim usunęła swój wpis. Zamieściła jednak nowy, w którym zaczęła się tłumaczyć i narzekać na hejt, który ją spotkał z „prawej, ze wszech miar katolickiej strony”.

Przeczytaj również:  Nie żyje Leonard Pietraszak. Znany aktor miał 86 lat

Aby przybliżyć, postać „Rudej z KOD-u” warto przywołać opis redaktora naczelnego portalu Niezależna.pl Grzegorza Wierzchołowskiego.

— To kobieta o imieniu Magdalena i pseudonimie (od koloru włosów) „Ruda”. Szczególnie żywiołowo zachowywała się podczas spotkań z Krystyną Pawłowicz w Warszawie i marszałkiem Kuchcińskim w Jedlińsku. Na tym ostatnim podeszła do stołu, za którym siedział polityk, krzycząc i wygrażając ręką. „Ruda” zakłócała wcześniej miesięcznice smoleńskie (na jednej z fotografii widać, jak wynoszona jest przez policjantów), śpiewała też w KOD-Kapeli prowadzonej przez Konrada M., skazanego na 6,5 roku więzienia za handel kobietami (na Facebooku pani Magdalena chwali się nawet zdjęciami z M.). Aktywistka koordynuje też działalność Otwartego Klubu Obywatelskiego Przystań – czyli namiotu przed Sejmem, w którym odbywają się różnego rodzaju pogadanki z przeciwnikami PiS. Wśród gości był m.in. przewodniczący Rady Fundacji Otwarty Dialog Bartosz Kramek, wprost nawołujący do obalenia rządu poprzez urządzenie w Warszawie „majdanu” — czytamy.

źródło: nczas.com, twitter.com

(Visited 462 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj