Krzysztof Jackowski po raz kolejny podzielił się z internautami swoją wizją. Profeta nawiązał do przyszłości Polski, jednak jego słowa nie napawają optymizmem.

Krzysztof Jackowski jest z pewnością jednym z lepiej rozpoznawalnych jasnowidzów w naszym kraju. Jego przepowiednie mają zarówno zwolenników, jak i przeciwników. Transmisje mężczyzny na YouTube regularnie śledzi mnóstwo osób. Są one jednak zwykle pesymistyczne i koncentrują się na wybuchach, problemach i kolejnych dramatach.

Jackowski: Najgorsze jeszcze przed nami

Wszystko się w naszych głowach poukładało, uspokoiło i wydawać by się mogło, że w tym niezbyt ciekawym dla nas czasie i tak w jakiś sposób dajemy sobie radę, żyjemy. Obawiam się, że tak nie będzie. Z moich przeczuć wygląda to trochę dziwnie powiedział wieszcz z Człuchowa.

Ponadto dodał, że na świecie zaistnieje nowy system finansowy, a my nigdy nie wrócimy do tego, co było. Zdaniem jasnowidza czeka nas całkowity przewrót i transformacja, niestety w niekoniecznie dobrym kierunku.

Podkreślił, że to, co się aktualnie dzieje może być konsekwencją celowych działań, które mają wywołać chaos.
Wszystko po to „abyśmy nie zadawali konstruktywnych pytań, a skupiali się na sobie i traktowali to, jako problemy jednostek”.

Przeczytaj również:  Tragedia podczas finału WOŚP. Nie żyje 46-letni trener

Jackowski wyczuł, że już jesienią Polska będzie przechodzić „coś specyficznego, czego inne kraje nie będą przechodzić”.

Dochodzimy do jakiegoś punktu, że znowu zaczniemy się bać. Czeka nas fałszywa i zaskakująca jesień i zima gorzki cukierek będzie głównie podany Polsce obwieścił profeta.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Już ledwo chodzę”. Komu Korwin-Mikke odda władzę w partii?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Brytyjski ekspert: Ukraińcy przeprowadzili jedną z najlepszych kontrofensyw od czasów II wojny światowej

źródło: YouTube

(Visited 1 240 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj