Takiej sytuacji w Sejmie dawno nie było. Poseł Łukasz Mejza wyszedł na mównicę i zaczął wygłaszać swoje oświadczenie do pustej sali. Była to dokładnie mowa na cześć prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, który został porównany do Kazimierza Górskiego. Przy okazji nie szczędził mocnych słów pod adresem Donalda Tuska.

Wystąpienie parlamentarzysty miało miejsce na koniec posiedzenia Sejmu. Na filmiku widać, że ławy poselskie były już praktycznie puste. To właśnie do tej pustej sali Łukasz Mejza skierował swoje pochwalne słowa wobec Kaczyńskiego.

Mejza mówił również o Donaldzie Tusku: – Widzi pan, panie Tusk. Jarosław Kaczyński to taki Kazimierz Górski polskiej polityki. Człowiek, który serducho zostawił dla swojej reprezentacji, dla swojego kraju. Człowiek, który jest symbolem i zawsze będzie wzorem do naśladowania, bo zawsze był po właściwej stronie – wyjaśniał polityk.

– Pan z kolei przypomina innego selekcjonera, Paulo Sousę – kontynuował, jednak po chwili skończył się czas jego wystąpienia i w słowo weszła mu marszałek Elżbieta Witek.

Pod nagraniem pojawiło się wiele drwiących z Mejzy komentarzy.

– To już chyba Jarząbek mniej się upokorzył przed Ochódzkim – napisał dziennikarz Michał Gostkiewicz.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Polski rząd zapewni Ukraińcom tanie mieszkania! „Nowa strategia pozwoli uniknąć konfliktów społecznych”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dziennikarka opublikowała skandaliczny fotomontaż. „Podłość. Jakim trzeba być człowiekiem?” [FOTO]

źródło: Twitter

(Visited 213 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj