Jarosław Kaczyński przebywał w weekend z wizytą na Podkarpaciu. Prezes Prawa i Sprawiedliwości goszcząc na antenie Radia Rzeszów, wystosował apel do „antyszczepionkowców”. Komentatorzy zwracają uwagę na dwa szczególne zdania wypowiedziane przez prezesa partii rządzącej.

Jarosław Kaczyński udzielił poparcia wojewodzie podkarpackiej Ewie Leniart w wyborach na stanowisko prezydenta Rzeszowa. Prezes PiS spotkał się również z lokalnymi działaczami swojej partii.

Komentatorzy zwracają jednak uwagę na wizytę Kaczyńskiego w Radiu Rzeszów. Prezes Prawa i Sprawiedliwości zwrócił się na antenie rozgłośni z apelem do osób sceptycznie nastawionych do szczepionek na COVID-19.

Chciałbym wszystkim, którzy nie chcą się szczepić, którzy wierzą w tę rozpoczętą w latach 80. przez KGB (…) operację, żeby się zastanowili, bo szczepienia są konieczne mówił lider Prawa i Sprawiedliwości.

Te wszystkie bajki, które są opowiadane są niesłychanie groźne w szczególności dla nich, ale także dla innych, bo to nie jest tak, że ktoś podejmuje decyzję co do swojego życia. Podejmuje decyzję co do życia innych  napominał wicepremier.

Do wypowiedzi wicepremiera odniósł się dziennikarz „Do Rzeczy” Łukasz Warzecha:

To potwierdza przesłuchy, że Naczelnik na punkcie szczepień dostał kompletnego hopla. Zresztą po okresie sceptycyzmu, co moim zdaniem pokazuje postępujące odklejenie i niebezpieczną zmienność nastrojów ocenił krytycznie.

Przeczytaj również: Kaczyński wie coś więcej? „Wróci jeszcze bardziej zjadliwa i bardziej groźna. Jest nieprzyjemna alternatywa…”

Przeczytaj również: Zmiany w obostrzeniach. „Przewiduje się przedłużenie aktualnie obowiązujących ograniczeń, nakazów i zakazów”. Celem projektu ma być dopuszczenie do szczepienia…

źródło: Nczas

(Visited 14 112 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj