Aktywista LGBT Michał Sz. (znany także jako Małgorzata i „Margot”) został zatrzymany w piątek przez policję. Na lewicowcu ciążą zarzuty dokonania czynu chuligańskiego. Mężczyzna miał bowiem zaatakować działacza Fundacji Pro Life i zdewastować furgonetkę organizacji.

Michał Sz. występujący jako orędownik praw osób LGBT decyzją sądu został przeniesiony tymczasowo do aresztu na okres dwóch miesięcy. W mediach społecznościowych nie brakuje jednak głosów solidaryzujących się z podejrzanym, a w wielu polskich miastach zorganizowano manifestacje w obronie mężczyzny.

Głos w sprawie „Margot” zabrał również eurodeputowany Prawa i Sprawiedliwości Patryk Jaki. Były wiceminister sprawiedliwości udostępnił na swoim oficjalnym profilu wideo ukazującego atak działaczy LGBT na młodego chłopaka z Fundacji Pro Life. Napastnicy byli uzbrojeni w nóż:

— Udostępniamy! Nowy film z ataku bandytów LGBT z nożem na spokojnego chłopaka z fundacji broniącej życie. I media głównego nurtu kolejną dobę udają, że nie mają tego filmu, a bandyta trafił do aresztu na to, że jest aktywistą LGBT. Dołączyli oczywiście celebryci. Poziom zakłamania i głupoty w Polsce właśnie osiągnął szczyt — ocenił europoseł.

— Podsumujmy. Bandyta profanuje święte dla milionów Polaków symbole, potem niszczy mienie i atakuje fizycznie chłopaka. Po decyzji sądu krzyczy „J*.* pały i sąd cały”. W jego obronie staje Trzaskowski, posłowie, komisarz UE, media 3RP bo jest aktywistą LGBT i udaje kobietę — dodał.

Tak wygląda każdy dzień na Zachodzie. To wojna cywilizacji, o której mówiłem. Neomarksizm niszczący wolność. I żadna poprawność polityczna i personalne ataki mediów nie zmuszą mnie w tej sprawie do milczenia — stwierdził Patryk Jaki.

Przeczytaj również: Zbigniew Ziobro nie wytrzymał. Zagrzmiał na unijną komisarz: „Przeproś bezbronnego człowieka!”

Bandyci LGBT atakują chlopka broniącego życie!

Udostępniamy! Nowy film z ataku bandytów LGBT z nożem na spokojnego chłopaka z fundacji broniącej życie. I media głównego nurtu kolejną dobę udają, że nie mają tego filmu, a bandyta trafił do aresztu na to, że jest aktywistą LGBT. Dołączyli oczywiście celebryci. Poziom zakłamania i głupoty w Polsce właśnie osiągnął szczyt. Podsumujmy. Bandyta profanuje święte dla milionów Polaków symbole, potem niszczy mienie i atakuje fizycznie chłopaka. Po decyzji sądu krzyczy "J*.* pały i sąd cały". W jego obronie staje Trzaskowski, posłowie, komisarz UE, media 3RP bo jest aktywistą LGBT i udaje kobietę. Tak wygląda każdy dzień na Zachodzie. To wojna cywilizacji, o której mówiłem. Neomarksizm niszczący wolność. I żadna poprawność polityczna i personalne ataki mediów nie zmuszą mnie w tej sprawie do milczenia.

Gepostet von Patryk Jaki am Sonntag, 9. August 2020

źródło: Twitter

(Visited 12 207 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj