Mateusz Morawiecki zamieścił na Facebooku wpis, w którym odniósł się do ostatnich wydarzeń w naszym kraju.

— Wolność człowieka kończy się tam, gdzie pojawia się naruszenie godności innej osoby. Dotyczy to także uczuć patriotycznych i religijnych. Reprezentuję formację, która jednoznacznie szanuje polską kulturę i historię. Dlatego uważam, że pewne zachowania są karygodne i absolutnie niedopuszczalne — napisał premier, zaznaczając, że na świecie trwa spór cywilizacyjny.

Czytaj także: „Wszystkich nas nie zamkniecie” – skandowali aktywiści LGBT. „Jak będziecie łamać prawo – zamkniemy” – odpowiedział poseł

— W tym współczesnym sporze cywilizacyjnym trzeba pamiętać o wzajemnym szacunku i wolności dla każdego, ale przede wszystkim o poszanowaniu polskiego prawa, tradycji, kultury, historii i religii. Nie będzie tolerancji dla łamania prawa i agresji! — podkreślił Morawiecki.

Czytaj także: Jest oficjalny komunikat policji: Skakano po dachu radiowozu, zaatakowano i znieważano funkcjonariuszy. 48 osób zatrzymanych

W tym współczesnym sporze cywilizacyjnym trzeba pamiętać o wzajemnym szacunku i wolności dla każdego, ale przede…

Gepostet von Mateusz Morawiecki am Samstag, 8. August 2020

Źródło: Facebook.com

(Visited 11 181 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Polacy nie będą mieli majówki? Niedzielski nie pozostawia złudzeń

1 KOMENTARZ

  1. Czas skończyć z tolerancją dla kolorowych terrorystów sPOd znaku swastyki, sierpa i młota, scyzoryków i marksistowskich ludobójczych ideologii do dziś nie rozliczonych, a odpowiedzialnych za setki milionów ludobójstwa na całym świecie …!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here