propolski.pl: Michał Piróg atakuje

„Szkoda, że w plugawej stacji”. Michał Piróg uderza w TVP

Michał Piróg wypowiedział się na temat nowych jurorów w tanecznym show „You Can Dance”. Wiadomo, że do nowego składu dołączyła Edyta Herbuś.

Stacja TVN nadaje program „You Can Dance” od 2007 roku. Cieszy się on dużą popularnością. Również Michał Piróg zasiadał na fotelu jurora. Teraz celebryta nie jest zadowolony, ponieważ program emitowany jest na antenie TVP.

– Super, że Edyta tam jest. Szkoda, że w plugawej stacji. Edyta jest osobą, która kocha taniec, żyje tańcem, więc to jest odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Agustin też z tym tańcem jest bardzo związany, Ida też. Kasia chyba najmniej, ale sądzę, że jest bardzo ciepłą osobą i jeżeli jest to program o dzieciach, to super – powiedział niezadowolony Piróg w rozmowie z Jastrząb Post.

Michał Piróg o TVP

Tancerz jest uradowany z faktu, że istnieje program, w którym dzieci mogą prezentować swoje zdolności. Choreograf jest zdania, że jurorzy są świetnie dobrani.

– Ja się cieszę, że są. Oficjalnie też powiem, szkoda, że w tej stacji. Ale to jest moje zdanie. Natomiast sądzę, że to są osoby jak najbardziej na swoim miejscu. Jeśli mówimy o bardzo ciężkiej pracy i jeszcze o dzieciakach, to muszą taki program tworzyć go osoby, które ten taniec kochają, rozumieją dzieci i będą je wspierać. Edyta jest bardzo empatyczną osobą. Naprawdę ona jest tańcem. Egurolla jest związany z tym tańcem całe życie, Ida też od urodzenia, bo jest po baletówce, też z dziećmi jest do rany przyłóż. No i Kasia, najmniej ma z tańcem wspólnego, ale może to i dobrze. Może będzie od czegoś innego, może będzie przytulać – dodał Piróg.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najman skonfrontował się z hejterami: „Postanowiłem się wrócić i dopytać, który to taki odważny” [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Groza na korcie. Tenisista ruszył na pomoc. Wszystko nagrały kamery [WIDEO]

źródło: pomponik.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these