Marcin Najman pokazał nagranie z Tik Toka, na którym w mocnych słowach odpowiedział hejterom. Filmik cieszy się dużą popularnością w mediach społecznościowych.

Polski pięściarz walczył niedawno w MMA VIP 4, lecz nie radził sobie najlepiej. Upadł już po pierwszym wyprowadzonym ciosie. Kontrowersje pojawiły się po tym, jak sędzia Michalak zdecydował o tym, by przerwać spotkanie.

W kolejnej rundzie „El Testosteron” przystąpił do ataku, jednak przeciwnik był na to przygotowany.

W tym roku Marcin Najman stoczy dwie walki, m.in. z Pawłem Jóźwiakiem.

Marcin Najman odbija piłeczkę

Sportowiec na najnowszym nagraniu odpowiedział na krytykę pod swoim adresem.

– Moi drodzy miałem okazję kilka dni temu przekonać się, jak wygląda spotkanie hejterów z internetu, sprzed komputera, telefonu i także dużej odległości. Jak wygląda takie spotkanie później oko w oko, w życiu realnym. Szedłem sobie z rodziną z córką, żoną i pieskiem koło takiego boiska. Grało tam takich z 10 między 18-20 lat. Kibicowały im jakieś narzeczone, więc podejrzewam, że chyba to był powód, żeby się popisać. Jak odszedłem i byłem już w jakieś odległości 200-300 metrów dalej usłyszałem z daleka jakieś zaczepne odgłosy w swoim kierunku. No, więc postanowiłem się wrócić i dopytać, który to taki odważny. I pokaże wam, jak to starcie wyglądało w życiu realnym – mówił pięściarz.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Co tu się dzieje? Biden znowu ma pozytywny wynik testu i pozostaje w izolacji

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Orban wystąpił na konferencji Trumpa: „Strategia globalistycznych przywódców eskaluje i przedłuża wojnę”

źródło: YouTube, mma.pl

(Visited 570 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj