Szalejąca inflacja, a co za tym idzie podwyższone ceny w sklepach, dają się we znaki wielu Polakom. Trudno w to uwierzyć, ale coraz częściej
podczas zakupów mają miejsce dantejskie sceny, szczególnie tam, gdzie ogłoszono promocję.

Mnóstwo osób szuka sposobów na to, jak zaoszczędzić. Nierzadko są to emeryci, którzy ze swoimi niskimi świadczeniami szukają sposobów na
polepszenie bytu.

Media obiegło nagranie z Inowrocławia, na którym widać smutny obraz polskiej rzeczywistości. Tłum ludzi zaczął ze sobą walczyć o olej rzepakowy.

Walka o olej rzepakowy w sklepie

Otwarcie jednego ze sklepów w tym mieście przyciągnęło tłumy klientów, którzy skusili się na promocję oleju rzepakowego. W tym sklepie kosztował jedyne 6,99 za butelkę. Osoby, które dostały się do budynku, od razu ruszyły po ten produkt i praktycznie wyrywały go sobie z rąk.

Niektórzy z klientów zabierali nawet więcej niż dwie butelki. Szczególną uwagę zwraca kobieta, która nabrała tyle butelek, że aż wypadały jej one z rąk.
Internauci wyśmiali zachowanie klientów, inni natomiast wykazali się zrozumieniem dla tej sytuacji.

Życie jest ostatnio bardzo drogie. Nic więc dziwnego, że niektórzy robią zapasy i usiłują na wszystkie sposoby zaoszczędzić.

Przeczytaj również:  Awantura podczas Marszu Powstania Warszawskiego. Jest komentarz Bąkiewicza

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ziobro nie wytrzymał po wyroku ws. Frasyniuka: „Polski Żołnierzu, pamiętaj, żaden śmieć nie jest w stanie Cię obrazić!”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Szkoda, że w plugawej stacji”. Michał Piróg uderza w TVP

źródło: YouTube

(Visited 1 468 times, 31 visits today)

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj