Syn gwiazdora disco-polo Daniel Martyniuk popadł w poważne kłopoty. Białostocki sąd skazał go na 10 miesięcy pozbawienia wolności za wielokrotnie złamany zakaz prowadzenia samochodu.

Syn muzyka stracił prawo jazdy w 2018 roku, a w ubiegłym tygodniu musiał stawić się na rozprawie w towarzystwie adwokata. Podczas rozmowy z dziennikarzami przyznał, że jest mu bardzo przykro i że wsiadał za kółko jedynie dlatego, że chciał zobaczyć się z córką.

Martyniuk zapewnił, że bardzo żałuje swojego występku. Uprawnienia do prowadzenia auta zostały mu zabrane po tym, jak został złapany przez policję, gdy kierował nim pod wpływem narkotyków.

Zobacz również: Nastolatka pokazała bałagan po Strajku Kobiet: “Feministki nie potrafią po sobie sprzątać” (WIDEO)

Syn lidera zespołu Akcent złamał zakaz co najmniej pięć razy. Ostatni raz złapano go w kwietniu 2020 roku i wtedy został aresztowany na miesiąc. Mężczyźnie udało się wyjść na wolność za poręczeniem majątkowym.

Zobacz również: Lempart obraziła policjantów: „Blokujcie ruch. Nie bójcie się policji, to tylko jełopy w mundurach!” [WIDEO]

W minionym tygodniu sąd zadecydował, że chce jeszcze raz przeanalizować materiał dowodowy. Ostatecznie skazał Daniela na 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata i wydał zakaz prowadzenia pojazdów przez sześć lat. Podczas ogłoszenia wyroku syn Martyniuka nie był obecny na sali.

Warunkowe zawieszenie wykonania kary było możliwe jedynie dlatego, że oskarżony wyraził skruchę.

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 374 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj