propolski.pl: Nastolatka sprzątała bałagan po Strajku Kobiet

Nastolatka pokazała bałagan po Strajku Kobiet: “Feministki nie potrafią po sobie sprzątać” (WIDEO)

Maja Drzewicka jest młodą działaczką popierającą rząd Zjednoczonej Prawicy i postulaty ProLife. Nastolatka opublikowała nagranie w mediach społecznościowych, pokazując, jak przeprowadza porządki po przejściu Strajku Kobiet.

Młoda dziewczyna podczas krótkiego wideo zbierała kartki z hasłami popularnej organizacji na czele której stoi Marta Lempart.

— Feministki nie potrafią po sobie sprzątać. Na szczęście z przyjemnością z @SzStachowiak zrobimy to za nie — napisała Drzewicka na swoim Twitterze.

Od października w Polsce mają miejsce coraz to nowsze i głośniejsze demonstracje organizowane przez środowiska lewicowe i feministyczne. Wzbudzają one wiele emocji i poruszenia wśród internautów, którzy są niejednokrotnie zszokowani niecodziennym zachowaniem ich uczestników.

Zobacz również: Wściekłe feministki świętowały Dzień Kobiet paraliżując Warszawę [FOTO/WIDEO]

Filmik młodej działaczki został skomentowany przez użytkowników Twittera, którym w przeważającej części spodobało się jej zachowanie.

— Odważna dziewczyna. Dziś Wasz Dzień – wszystkiego dobrego – co my byśmy bez was zrobili — napisano pod nagraniem.

— Brawo, i to jest postawa godna kobiety. W zasadzie dziwię się, że kobiety nie przeciwstawiają się masowo zakłamywaniu rzeczywistości przez aborcjonistow wmawiający światu, że wszystkie kobiety chcą mordować dzieci. To raczej jest margines — dodał inny internauta.

Zobacz również: Babcia Kasia wściekle roznosi Lublin: „Nie macie zielonego pojęcia, co robicie!” [WIDEO]

Pojawiły się jednak głosy sprzeciwu i krytyki: — Jeśli Pani zajdzie w ciążę, a dziecko będzie miało wadę śmiertelną, albo USG wykaże, że nie ma głowy (czego Pani oczywiście nie życzę), będzie nerwowe szukanie taśmy klejącej i argumentowanie, że “ale to inna sprawa, to inne okoliczności…” — czytamy.

źródło: kurierprasowy.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these