Popularny aktor Cezary Pazura, którego kojarzymy głównie z produkcji takich, jak „Killer” i „Chłopaki nie płaczą” już niedługo może zasmakować kariery na scenie międzynarodowej.

Okazuje się, że jego żona Edyta Pazura ma dla niego specjalny „plan”. Wyznała, że marzy jej się, aby mężczyzna wyjechał z Polski i spróbował swoich sił poza granicami kraju.

Zobacz również: Katastrofa frekwencyjna „Strajku Kobiet”? Nowacka ma na to odpowiedź: „Jest pandemia, poza tym…”

— Muszę się pochwalić. Cezary znalazł się w dużej moskiewskiej agencji aktorskiej. No i ja mam w tym swój skromny udział. Czarek trochę się boi, ale ja chcę go oddać w ręce międzynarodowych profesjonalistów, którzy wiedzą, co się dzieje na rynku. Trochę chcę też odciążyć siebie, bo chciałabym się zająć swoją firmą. Będę reprezentować go w Polsce, bo znam nasze realia — zdradziła Edyta w rozmowie z Magdą Mołek.

Sam zainteresowany nie podziela pomysłów żony, jednak wiele wskazuje na to, że nie wypada mu się przeciwstawiać.

— Ja się strasznie boję. Zrobić, to ja zrobię. Ale ja muszę wyjechać z domu. A mi się nie chce. Po męsku mi się nie chce. Ja pod tym względem jestem dzikus. Jak gdzieś jechać, to na wczasy. Ale jechać do pracy za granicę?! — mówił aktor.

źródło: alaluna.pl

(Visited 7 186 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Wszystkiego najlepszego Green Hell! Specjalnie dla Was - rocznicowy "Making of"

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here