Edyta Górniak to z pewnością jedna z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek w Polsce. Jej syn Allan z okazji Dnia Matki przygotował dla swojej mamy specjalną niespodziankę. W rozmowie z gazetą opowiedział o relacjach, jakie ich łączą.

Górniak od wielu lat zajmuje najwyższe miejsca w polskim show-biznesie. W wielu wywiadach relacjonowała, jak udaną ma relację ze swoim ukochanym synem. Tym razem jednak to nastolatek zabrał głos.

W rozmowie z Super Expressem Allan Krupa zdradził, jak postrzega swoją sławną mamę Edytę Górniak. Nie ukrywał przy tym, że jest z niej dumny, a wiele osób zwyczajnie mu zazdrości.

Nastolatek przyznał, że w swojej mamie najbardziej ze wszystkiego ceni ugodowość i poszanowanie dla jego wartości.

— Nigdy na przykład nie spotkałem osoby, która by się z nią nie dogadała. Każdy mi jej zazdrości — mówił Allan.

Zobacz również: Eksperci WHO straszą kolejnym koronamutantem. „Jest odporny na przeciwciała”

Na pytanie dziennikarza, czy sam bywa zazdrosny o popularną mamę, która ma mnóstwo fanów, odpowiedział, że nie.

— Zazdrość to dla mnie najgorsza cecha człowieka, dlatego też nigdy nie byłem zazdrosny i nigdy nie będę — powiedział Allan.

Podsumował, że dzięki wielu wspólnym doświadczeniom, są dla siebie najważniejsi i nic nigdy tego nie zmieni.

Jakie życzenia przekazał swojej mamie? Przede wszystkim, by w muzyce robiła jedynie to, na czym jej zależy i zawsze czuła się bezpiecznie. Zaznaczył, że zależy mu na tym, aby relacja z nią już zawsze była taka dobra.

Zobacz również: Strajk Kobiet krytykuje podręczniki i żąda edukacji równościowej: „Model rodziny z faszystowskiej matrycy”

źródło: lelum.pl

(Visited 1 958 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj