propolski.pl: Sympatyczna pani z KOD-u w rozmowie z dziennikarzem

Sympatyczna pani z KOD-u pod siedzibą TK: „Czy pan jest tępy proszę pana?” [WIDEO]

Trybunał Konstytucyjny podczas środowego posiedzenia wznowił rozprawę dotyczącą oceny zgodności z konstytucją niektórych przepisów Traktatu o Unii Europejskiej. Wnioskował do TK w tej sprawie sam premier Morawiecki. Rozprawa była już przekładana w czasie, ostatni raz nastąpiło to pod koniec sierpnia.

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski wymienił nazwiska dziesięciu kobiet nominowanych w konkursie Warszawianka Roku 2021. Wśród wyróżnionych znalazła się liderka Strajku Kobiet Marta Lempart. Dołączyła do niej również „Babcia Kasia”, czyli Katarzyna Augustynek znana z uczestnictwa w różnego rodzaju protestach przeciwko rządowi.

Tymczasem pod siedzibą Trybunału Konstytucyjnego dochodzi do wielu incydentów z udziałem niezadowolonych przedstawicieli opozycji i KOD-u. Jeden z redaktorów kanału internetowego zaczepił starszą panią, obecną na miejscu próbując z nią grzecznie porozmawiać.

Błyskawicznie dostał do zrozumienia, że kobieta nie ma zamiaru prowadzić żadnej dyskusji, co przekazała mu w sposób chamski i jednoznaczny. Dziennikarz pozostał jednak nieugięty i starał się dotrzeć, do rozemocjonowanej rozmówczyni zadając jej kolejne pytania.

— Jak panie sądzą, jaki będzie wyrok? — zapytał prowadzący sondę.

— Nie gadam ze szmatławcami. Do widzenia proszę pana. Czy pan jest tępy, proszę pana? Odjazd stąd, wypad! — naskoczyła na niego kobieta.

— Pytam się tylko kulturalnie…czy uważa pani, że to będzie wyrok Trybunału…— próbował wtrącić dziennikarz, co nie było takie proste.

— Wypad! To nie będzie wyrok Trybunału! To nie jest Trybunał! To będzie ustalenie przy kawie i ciasteczku według wskazań naszczalnika. Do widzenia! — skwitowała rozmówczyni.

— Czy będzie na tym ustaleniu przy kawie i ciasteczkach werdykt taki satysfakcjonujący panią? — dopytywał prowadzący, nie bacząc na to, że irytacja coraz bardziej gotuje się w powietrzu.

— Już wszystko powiedziałam! Odjazd! Szczujnia, odjazd powiedziałam! Nienormalny pan jest, tępy? — krzyczała zdenerwowana miłośniczka KOD-u.

Zobacz również: Korwin-Mikke o wynikach nowego sondażu: 80% idiotów ma nas nienawidzić

Zobacz również: Kukiz: „Opozycja żyje z konfliktu. Tusk kłamie tak jak kłamał”. Polityk podał pewien przykład

Warto👇👇😂😂 – Pyta vs. przesympatyczna KODomitka pod TK😂😂😂🙈 Trolling spokojem Level Master😂😂💪

Opublikowany przez Arka Pikusia Sobota, 25 września 2021

Zródło: Facebook.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these