Paweł Kukiz dokonał mocnego podsumowania opozycji, a w szczególności lidera PO Donalda Tuska pytając: — Pamiętacie państwo słynne zapowiedzi programu „15 procent”? 15 proc. CIT, VAT i PIT? Sam się z tego śmieję. Przypomnę „4 x TAK Tuska”.

Lider Kukiz’15 był gościem na antenie telewizji wPolsce.pl i zauważył, że Donald Tusk obiecuje bardzo wiele, jednak nie jest w stanie wywiązać się z tych pomysłów.

— Pamiętacie państwo słynne zapowiedzi programu „15 procent”? 15 proc. CIT, VAT i PIT? Sam się z tego śmieję. Przypomnę „4 x TAK Tuska” — wyjaśniał podczas rozmowy.

Paweł Kukiz poruszył także kwestię związków partnerskich. Były premier podczas ostatniego wystąpienia na Campus Polska podkreślał, że doprowadzi do tego, by były one zalegalizowane.

— Ja mam na to pomysł. Trzeba zadać społeczeństwu pytanie referendalne: czy jesteś zwolennikiem regulacji prawnych dotyczących związków partnerskich zawieranych przed notariuszem — stwierdził i za chwilę ocenił: — Opozycja żyje z konfliktu.

Następnie zaapelował do nowego lidera PO mówiąc: — Tusk kłamie tak, jak kłamał. Opowiadał ostatnio, że „ustawa antykorupcyjna Kukiza jest guzik warta, gdyż przez dwa lata będzie można kraść. Nie panie Tusk, pan opowiada głupoty. Przepisy dotyczące złodziejstwa wchodzą w życie 1 stycznia 2022 roku. Gdyby Tusk miał pytać niektórych swoich kolegów o kwestie łapówkarskie, to nie wiem, czy by mu życia starczyło, by wysłuchać wszystkich odpowiedzi — dodał.

Przeczytaj również:  Nie żyje znany dziennikarz. Odszedł nagle w wieku 44 lat

Zobacz również: Poseł Lewicy z żalem o dawnych czasach: Normalne było, że poseł napił się wódki z posłem innego ugrupowania

Zobacz również: Kabaret! Donald Tusk nagle przeczytał wiadomość od teściowej: „Mamo, mam nadzieję…” [WIDEO]

źródło: wmeritum.pl, YouTube.com

(Visited 601 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj