Uczestnicy Strajku Kobiet stale zaskakują swoją kulturą osobistą. Kolejny protest zwolenników aborcji, który miał miejsce pod siedzibą TVP na pl. Powstańców Warszawy, nie pozostawia złudzeń. Wulgarne słownictwo, ataki i bezczelne zachowanie to domena wielu osób biorących udział w tego typu demonstracjach.

Jedna z uczestniczek Strajku Kobiet, gdy podeszła do policjantki, zaczęła ją wyzywać i okazywać otwarcie agresję. Całe zajście zostało nagrane i trafiło do Internetu. Okazuje się jednak, że funkcjonariusze policji podeszli do sprawy ze stoickim spokojem i nie dali się sprowokować.

— Jesteście zasranym gównem… niczym poza tym! Jest gorzej! Stara ku…wo! Dokładnie to, co słyszałaś — awanturowała się uczestniczka protestu.

Zobacz również: Prof. Simon o stosowaniu amantadyny: „Konsekwencje są straszne. To się nie nadaje do niczego!”

— Dobra puść… Ja się nie czuję obrażona — powiedziała policjantka do kolegi, który chciał podjąć interwencję.

— No ja myślę, że nie. Prawda nikogo nie obraża! Przestań mnie tutaj pchać — histeryzowała kobieta.

Policjantka nie dała się sprowokować i spokojnie rozmawiała z kobietą, która z chwili na chwilę coraz bardziej przestawała panować nad sobą.

— A co robiłaś, z tą łapą? Ja wiem, że nagrywasz i mówisz nieprawdę do nagrania. Ja dobrze wiem… mam świadków, że mnie pchałaś — nie odpuszczała uczestniczka protestu.

Zobacz również: Elon Musk zdradził, czy zaszczepi się przeciwko koronawirusowi: „Ludzie stali się irracjonalni”

— Za to, co Pani teraz w stosunku do mnie powiedziała, powinnam panią zatrzymać, ale nie mam ochoty. Niech Pani idzie — odparła spokojnie policjantka.

Źródło: niezalezna.pl

(Visited 10 216 times, 1 visits today)

4 KOMENTARZE

  1. Ci,co domagają się „sprawiedliwości i wolności” są najbardziej niesprawiedliwi i wulgarni, wylewają swój jad mając nadzieję na ulgę, ale to tylko pogarsza ich stan: powinni się wstydzić swoich zachowań, jeśli nie chcą być tak traktowani,jak traktują innych.

  2. Ten typeczek na końcu mnie rozwala
    Robi gówno burze że policjia liże dupe kaczyńskiemu ale policjia nie ma nic do gadania poprostu wykonują swoją prace a ludzie wylewają wiadro gówna właśnir na nich(choć niektóry policjanci żeczywiście przesadzając w niektóryh sytuacjach) Pani policjant wykonując swoją prace i odpuszczając tej kobiecie okazała się naprawde spoko w stosunku do niej…. a cały hejt poszedł na nich🤷‍♀️ no cóż… niektórzy ludzie(patrz ten typ na końcu) nie są przystosowani do życia w społeczeństwie…i ta sprawa o tym że zmieni się władza to tacy jak policja będą udupieni…ahhh no szkoda strzępić ryja
    Btw w tym komentarzu nie ma żadych przesłań co do jakiejkolwiek partii politycznej ale prosze o szanowanie polskiej policji a nie odpierdalanie takiego syfu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj