Miliarder Elon Musk zdradził, jak zamierza postąpić w przypadku szczepień na koronawirusa.  Wyjaśnił, że pandemia „zakwestionowała jego wiarę w ludzkość”, a wszystko przez to, że ludzie stali się „irracjonalni”.

Twórca Tesli oraz SpaceX Elon Musk przekazał, że on i jego dzieci nie zamierzają poddawać się szczepieniom, ponieważ „nie są zagrożeni”.

— To osłabiło moją wiarę w ludzkość, cała ta… irracjonalność ludzi w ogóle — stwierdził Musk i dodał, że walczył, by jego fabryka Tesli była otwarta nawet w dobie panujących obostrzeń.

Miliarder skrytykował przy tym wprowadzony lockdown, który negatywnie odbija się na całej gospodarce.

Zobacz również: Prezydent Rzeszowa odchodzi ze stanowiska. Na swojego następcę zaproponował wiceministra

— Mam na myśli to, że jest to gorący temat, w którym racjonalność schodzi na drugi plan. W ogólnym rozrachunku mamy coś, co ma bardzo niską śmiertelność i dużą zaraźliwość. Zasadniczo słuszną rzeczą byłoby nie blokowanie całego kraju, ale poddanie kwarantannie każdego, kto jest zagrożony, do czasu przejścia zagrożenia — kontynuował Musk.

Przedsiębiorca ostatnio ujawnił, że prowadzone są nowe badania nad innowacyjnym projektem. Wyjaśnił, że powstająca inicjatywa w ramach start-upa Neutralink współzałożonego przez niego samego w 2016 roku zamierza dokonać ogromnego postępu technologicznego.

Zobacz również: Elon Musk chce wszczepiać czipy do mózgów: „Próby na ludziach jeszcze w tym roku”

Źródło: pantarhei24.com

(Visited 1 969 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Macierewicz uderza w TVN: Wspiera ataki strony rosyjskiej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here