Czwartkowa konferencja Szymona Hołowni, podczas której Polska 2050 miała zaprezentować dwoje nowych posłów nie odbędzie się. Partię mieli zasilić parlamentarzysta KO Tomasz Zimoch oraz Paulina Henning-Kloska z Nowoczesnej.

Do Szymona Hołowni mieli zostać przetransferowani poseł Koalicji Obywatelskiej i były dziennikarz sportowy Tomasz Zimoch oraz posłanka Nowoczesnej Paulina Henning-Kloska. Dwoje polityków miało wystąpić na czwartkowej konferencji prasowej z udziałem lidera ugrupowania, ta jednak nie odbyła się z „przyczyn niezależnych od organizatora”.

O wstąpieniu Zimocha do Polski 2050 informował rano portal Onet. Przed południem serwis Interia dodał zaś, że formację zasilić ma także Paulina Henning-Kloska.

Sama Hennig-Kloska nie potwierdza naszych informacji. Na pytanie, czy dołącza do ruchu Hołowni odpowiedziała krótko: NIE. Ostateczną odpowiedź da prawdopodobnie dopiero konferencja prasowa czytamy w serwisie Interia.

O godzinie 11.00 miała odbyć się zaplanowana wcześniej konferencja z udziałem „nowych” twarzy ugrupowania gwiazdora telewizji TVN. Na krótko przed terminem okazało się, że do konferencji nie dojdzie, o czym Polska 2050 poinformowała w mediach społecznościowych.

Coś się chyba wysypało na finiszu z tymi transferami napisał na Twitterze dziennikarz Onetu Kamil Dziubka.

Przeczytaj również: Onet: Nowy poseł dołączy dzisiaj do Hołowni. To były komentator sportowy

Przeczytaj również: Morawieckiemu puściły hamulce. Premier odpowiada Niemcom: „Nord Stream 2 nie jest żadną rekompensatą”

Z przyczyn niezależnych od organizatora konferencja prasowa ruchu Polska 2050 w dniu dzisiejszym zostaje odwołana. Przepraszamy czytamy w oświadczeniu Polski 2050.

źródło: Tysol

(Visited 2 432 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj