propolski.pl: Hołownia odrabia straty w najnowszym sondażu

Po tym jak padło nazwisko drugiej postaci, która miała dołączyć do Hołowni, odwołano konferencję

Czwartkowa konferencja Szymona Hołowni, podczas której Polska 2050 miała zaprezentować dwoje nowych posłów nie odbędzie się. Partię mieli zasilić parlamentarzysta KO Tomasz Zimoch oraz Paulina Henning-Kloska z Nowoczesnej.

Do Szymona Hołowni mieli zostać przetransferowani poseł Koalicji Obywatelskiej i były dziennikarz sportowy Tomasz Zimoch oraz posłanka Nowoczesnej Paulina Henning-Kloska. Dwoje polityków miało wystąpić na czwartkowej konferencji prasowej z udziałem lidera ugrupowania, ta jednak nie odbyła się z „przyczyn niezależnych od organizatora”.

O wstąpieniu Zimocha do Polski 2050 informował rano portal Onet. Przed południem serwis Interia dodał zaś, że formację zasilić ma także Paulina Henning-Kloska.

Sama Hennig-Kloska nie potwierdza naszych informacji. Na pytanie, czy dołącza do ruchu Hołowni odpowiedziała krótko: NIE. Ostateczną odpowiedź da prawdopodobnie dopiero konferencja prasowa czytamy w serwisie Interia.

O godzinie 11.00 miała odbyć się zaplanowana wcześniej konferencja z udziałem „nowych” twarzy ugrupowania gwiazdora telewizji TVN. Na krótko przed terminem okazało się, że do konferencji nie dojdzie, o czym Polska 2050 poinformowała w mediach społecznościowych.

Coś się chyba wysypało na finiszu z tymi transferami napisał na Twitterze dziennikarz Onetu Kamil Dziubka.

Przeczytaj również: Onet: Nowy poseł dołączy dzisiaj do Hołowni. To były komentator sportowy

Przeczytaj również: Morawieckiemu puściły hamulce. Premier odpowiada Niemcom: „Nord Stream 2 nie jest żadną rekompensatą”

Z przyczyn niezależnych od organizatora konferencja prasowa ruchu Polska 2050 w dniu dzisiejszym zostaje odwołana. Przepraszamy czytamy w oświadczeniu Polski 2050.

źródło: Tysol

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these