propolski.pl: Magda Gessler

Stanowcza decyzja Magdy Gessler: „To miejsce nie ma prawa być już firmowane moim nazwiskiem”

Jedną z restauracji, które postanowiły otworzyć się pomimo rządowego zakazu, jest „Schronisko Smaków”. Lokal sygnowany był nazwiskiem Magdy Gessler.

Z powodu długiego lockdownu coraz więcej przedsiębiorców podejmuje decyzję o otwarciu swoich biznesów. Podobną decyzję podjęło „Schronisko Smaków”. Decyzja ta nie była jednak uzgodniona z Magdą Gessler. Szybko okazało się, że restauratorka nie jest zadowolona z obrotu spraw.

Czytaj także: Nieoczekiwane wsparcie dla Polski: „Wzywamy Niemcy do rezygnacji z projektu Nord Stream 2”

— Umowę o współpracy wypowiedzieliśmy już w listopadzie 2020 rokuz zachowaniem półrocznego okresu wypowiedzenia, który upływał w kwietniu 2021 r. Skąd więc szybsze zakończenie współpracy? Główny wpływ miało na to „oświadczenie” Magdy Gessler na jej Facebooku. Zdecydowaliśmy się na otwarcie restauracji po ZIELONYM ŚWIETLE od prawników Pani Magdy, którzy brali czynny udział w „debatowaniu” na temat tego czy otwierać, czy nie. Otworzyliśmy restaurację, a tego samego dnia Pani Magda opublikowała oświadczenie, w którym sprzeciwia się otwarciu i zarzeka, że nic o tym nie wiedziała — tłumaczy restauracja.

Czytaj także: Panika w TVN24. Najpierw obcięto pensje, teraz nadeszła fala zwolnień

— Nie zgadzam się z priorytetami ani filozofią prowadzenia tego miejsca przez franczyzobiorcę. I dlatego nie będę odpowiadała za jakość, menu, wygląd, wystrój restauracji oraz sklepu internetowego. Nie będę odpowiadała także za żadne inne aspekty związane z działalnością tego podmiotu. W związku z tym, od 29.01.2021 roku to miejsce nie ma prawa być już firmowane moim nazwiskiem — napisała w oświadczeniu Magda Gessler.

Źródło: Tysol

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these