TVN Discovery Polska po raz kolejny zdecydował się na zwolnienia. Redukcja kadry pracowniczej dotyczy głównie TVN24.

Już pod koniec ubiegłego roku stacja miała swoje problemy. Wówczas pracę straciło około 30 osób z grupy TVN Media. Okazuje się jednak, że to nie wystarczyło.

Podczas rozmowy z Wirtualnymi Mediami jedna z osób pracujących dla TVN zdradziła, że na początku pracownikom obcięto wynagrodzenia o 10%. Obecnie w wielu działach ma panować panika, ponieważ w redakcjach krążą wieści o dalszych zwolnieniach.

Czytaj także: Cejrowski nie wytrzymał: „Niemcy długo nie wytrzymali bez pakowania ludzi do obozów”

— Głównym celem jest uproszczenie struktur firmy w taki sposób, żeby uzyskać maksymalną elastyczność a co za tym idzie, jak najlepsze dopasowanie do potrzeb widzów i wymogów rynku — powiedział Marcin Barcz, dyrektor komunikacji korporacyjnej w TVN Grupa Discovery w rozmowie z Wirtualnymi Mediami.

Jak ustalił portal, w środę wypowiedzenie umowy miało dostać m.in. kliku dźwiękowców, operatorów, researcherów, a także pracownik działu grafiki czy kierownik produkcji.

Czytaj także: Pfizer wszystkich okłamał? Izrael informuje, że skuteczność szczepionki jest znacznie niższa

Przeczytaj również:  Poseł Konfederacji ostrzega przed "podatkiem Sasina": On uderzy w najbiedniejszych [+WIDEO]

Te doniesienia zdaje się potwierdzać… Polsat. Podobno to właśnie ta stacja dostaje w ostatnim czasie wiele CV od osób pracujących w TVN24.

Źródło: Wirtualne Media

(Visited 5 507 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj