tvn24

„Sprzedawczyki”. Tego dziennikarze TVN24 się nie spodziewali. Nagranie zostało hitem Internetu

Do programu publicystycznego „Szkło kontaktowe” emitowanego na antenie TVN24 dodzwoniła się pani Teresa. Kobieta w niewybredny sposób zażartowała z prowadzącego Tomasza Sianeckiego oraz Artura Andrusa.

W „Szkole kontaktowym” na antenie TVN24 widzowie mogą dodzwonić się do programu i wypowiedzieć na aktualne tematy społeczno-polityczne. Nie inaczej było tym razem, gdy do studia dodzwoniła się pani Teresa. Do zdarzenia doszło 5 sierpnia, dzień przed zaprzysiężeniem prezydenta Andrzeja Dudy.

Pani Teresa z miejscowości Magnuszewo początkowo podziękowała prowadzącym za „rzetelne prowadzenie programów”, lecz płynnie przeszła do wyrażenia swoich rzeczywistych sympatii politycznych:

— Chciałam podziękował za prowadzenie tych audycji Kasi Kasi (Katarzynie Kasi — red.), pani Adamek (Katarzyna Adamek — red.), pani Monice (Monika Olejnik — red.), panu Piaseckiemu (Konrad Piasecki — red.) — wymieniała.

— Za prowadzenie waszych rzetelnych programów, bo dzięki wam wygrał nasz kochany prezydent Duda! — oznajmiła pani Teresa — I jutro będziemy świętować cały dzień, a wam strasznie łyso sprzedawczyki! — zaśmiała się kobieta.

Nagranie z „trollingiem” dziennikarzy udostępnił w mediach społecznościowych eurodeputowany PiS Dominik Tarczyński.

Przeczytaj również: Oto co posłanki Lewicy zrobiły dzisiaj w Sejmie. Dołączył do nich… Dobromir Sośnierz

źródło: TVN24

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these