Ilona Łepkowska, która funkcjonuje na obrzeżach show biznesu już od wielu lat, wyznała, jak wygląda jej związek z Czesławem Bieleckim, który jest zdeklarowanym zwolennikiem Prawa i Sprawiedliwości.

Ilona Łepkowska zajmuje się pisaniem wielu scenariuszy do najpopularniejszych seriali Telewizji Polskiej: Klanu, M jak miłość, Na dobre i na złe, Barw szczęścia, Korony królów czy Stulecia Winnych. Scenarzystka coraz częściej udziela się w kwestiach politycznych i przedstawia swój punkt widzenia. W kwietniu skrytykowała Jarosława Kaczyńskiego, który wybrał się na cmentarz bez maseczki.

Łepkowska, która przejawia mocno liberalne poglądy, prywatnie związana jest z Czesławem Bieleckim, miłośnikiem PiS-u.

Były poseł PiS-u jest jej czwartym mężem i z którym poznała się w wieku 5 lat. W rozmowie z Faktem Łepkowska zdradziła kulisy swojego małżeństwa, zapewniając, że w ich domu nie dochodzi do sprzeczek i nieporozumień.

— Gdyby w podzielonej Polsce żyło się tak, jak u mnie w domu, byłoby fantastycznie. Mąż głosuje na Dudę i PiS. Ja na Trzaskowskiego i Platformę, mimo jej wszystkich wad. Staramy się wzajemnie nie obrażać — zapewniła Łepkowska.

Zobacz również: Pazura wspomina, jak jako dziecko poprosił Gajosa o autograf: Mój idol, powiedział do mnie: „Wypie…aj”

66-latka przyznała, że kiedyś o wiele częściej awanturowała się z małżonkiem, próbując zmienić jego wizję i tym samym „przemówić mu do rozsądku”.

— Były momenty, gdy dochodziło do spięć. W końcu zrozumiałam, że go nie przekonam. On nie starał się przekonać mnie, bo też wiedział, że to się nie uda. Wieczorami spokojnie jemy kolację i oglądamy razem seriale na Netfliksie — wyjaśniła scenarzystka.

źródło: pudelek.pl

(Visited 1 414 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  A jednak stało się! Ruch Hołowni wyprzedził w sondażu Koalicję Obywatelską

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here