Na obwodnicy Trójmiasta doszło do potężnej sprzeczki pomiędzy dwoma kierowcami, którzy stali w korku. Mężczyznom puściły nerwy i zabrali się do rękoczynów. Bójka została nagrana przez innych kierowców, a sprawą zajęła się już policja.

Zdarzenie miało miejsce w ubiegły piątek, na terenie obwodnicy Trójmiasta. Między dwoma stojącymi w korku kierowcami doszło do nieporozumienia, które zakończyło się rękoczynami i wyzwiskami. W ruch poszedł również gaz pieprzowy.

Zobacz również: Syn Krzysztofa Krawczyka śpiewa na ulicy. Poruszające nagranie z Łodzi [WIDEO]

Na opublikowanym wideo widać, że mężczyźni nie zamierzali się hamować. Walczyli na pięści i nie żałowali sobie kopniaków. W końcu jeden z uczestników użył gazu, co skutecznie sparaliżowało drugiego mężczyznę.

— Dostaliśmy zgłoszenie, że na wysokości zjazdu na Matarni, kierowca mercedesa kilkukrotnie uderzył pokrzywdzonego oraz prysnął mu w oczy prawdopodobnie gazem pieprzowym — wyjaśniła w rozmowie z TVN24 nadkomisarz Magdalena Ciska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Mundurowi badają obecnie okoliczności tej sprawy. Z nieoficjalnych informacji wynika, że jeden z kierowców zajechał drogę drugiemu i użył klaksonu. Następnie wyciągnął środkowy palec, co było zapalnikiem do dalszej awantury.

Uczestnikom bójki grożą teraz poważne konsekwencje — nawet do 5 lat pozbawienia wolności za pobicie.

Zobacz również: Makłowicz w kampanii Fijołka. Obiecał, że przygotuje festiwal kulinarny [WIDEO]

Źródło: YouTube.com

(Visited 1 277 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj