Sławomir Mentzen ogłosił, że udało mu się otworzyć bar w Toruniu. Wydarzenie to przyciągnęło mnóstwo klientów. Ekonomista poinformował o szczegółach w mediach społecznościowych.

Ponadto jeden z klientów pokazał na Twitterze czarną listę osób, które nie mają wstępu do tego lokalu.

Sławomir Mentzen nie raz udowadniał, jak bardzo lubi piwo. W 2020 roku wiceprezes partii KORWiN w całej Polsce organizował spotkania o nazwie „Piwo z Mentzenem”. Luźne spotkania w wesołej atmosferze cieszyły się dużą popularnością.

Teraz okazuje się, że polityk zrealizował swoje kolejne marzenie i otworzył własny bar.

Po wielu zapowiedziach i obietnicach przedstawicielowi Konfederacji udało się otworzyć pub w Toruniu. Oficjalne otwarcie miało miejsce w piątek 22 kwietnia o godz. 20. Przed wejściem pojawiło się wielu zainteresowanych. Ich uwagę zwrócił nietypowy wystrój lokalu.

Pojawiła się również czarna lista osób, które nie mają wstępu do pubu polityka. Są to m.in. Andrzej Duda, Krystyna Pawłowicz, Jarosław Jakimowicz, Monika Olejnik czy Robert Biedroń. Nie jest pewne, czy grafika ta jest „na poważnie”, czy jedynie formą żartu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Polski dziennikarz nie ma złudzeń: „Rosja się zapadnie”

Przeczytaj również:  Encyklopedia Antykultury, czyli książka, którą każdy człowiek powinien mieć na półce. Dlaczego?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kukiz skrytykował rządy Francji i Niemiec: Mamy obecnie od czynienia z lżejszą wersją paktu Ribbentrop-Mołotow

Niestety w kilka minut skończyło się miejsce 😞 Zaczynamy o 20:00!

Opublikowany przez Pub Mentzen Toruń Piątek, 22 kwietnia 2022

źródło: Facebook.com

(Visited 500 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj