W niedzielę 14 marca odbył się pogrzeb Jana Lityńskiego, działacza opozycji demokratycznej w czasach PRL, polityka oraz publicysty. Działacz KOR zmarł 21 lutego w Pułtusku, tonąc w rzece Narew podczas ratowania psa. Mowę żałobną podczas pogrzebu wygłosił Władysław Frasyniuk.

Władysław Frasyniuk w swoim przemówieniu położył nacisk na aktualną sytuację polityczną w Polsce. Przedsiębiorca odniósł się do popularnego w kręgach antyrządowych symbolu „ośmiu gwiazd„, który stał się wulgarnym narzędziem krytyki PiS.

Odchodzisz nie doczekawszy pełnej satysfakcji, że żyjemy w wolnym, przyzwoitym kraju. Jeśli jest to życie (po śmierci dop. red), to spraw, żeby te gwiazdy jaśniej świeciły na niebie powiedział Frasyniuk.

Spraw, żeby te osiem gwiazd było wyznacznikiem dla tego młodego pokolenia dodał następnie.

Mowa antyrządowego aktywisty spotkała się z krytyką internautów. Ci zarzucili Frasyniukowi, że „uprawia politykę na trumnach”:

Tak to jest, gdy człowiek zgniły w środku… Czasem skorupa pęka i zgnilizna wyłazi na wierzch

Nikt mu tam nie zwrócił uwagi, że to nie wypada?

Przeczytaj również:  Sławomir Mentzen: "Chcą nam wprowadzić prawdziwie totalitarny system” [WIDEO]

Zamiast Objatkowi warto się przyjrzeć interesom Frasyniuka. Cyt: „Wcześniejsze nasze prośby o rozliczenie się z pieniędzy „S” spotykały się z jego agresją i awanturą, jak my śmiemy się o to dopominać. Zastanawiałem się, skąd Władysław Frasyniuk wziął pieniądze na swój biznes”.

Sekta się powiększa, Adamowicz, Lityński. Kto następny?nie życzę nikomu śmierci ale dzisiaj OTUA w Polsacie wygłasza swoje” kazanie” przed udaniem się do szpitala na operację. Mówi nawet że boi się Pana Boga. Oby Pan Bóg był łaskawy dla wierzącego w kosmitów.

Młode pokolenie na straty chce spisać? Czemu tak źle życzy młodym? Mają się taplać w zakłamaniu, wulgarności i reprezentować poziom zerowy w obszarze kultury osobistej, moralności i intelektu?

Przeczytaj również: Od poniedziałku twardy lockdown w Polsce. Oto, co i gdzie się zmieni

Przeczytaj również: GIS alarmuje: Nie pij tego popularnego alkoholu – w butelce może być szkło. Koncern wycofał całą partię

Źródło: Twitter

(Visited 2 284 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj