Posłanka Lewicy Joanna Scheuring-Wielgus, która była gościem Radia ZET, oznajmiła, że jest przeciwniczką wprowadzania, a później przedłużania stanu wyjątkowego na granicy. Przy okazji skomentowała fanatyczne podejście do odżywiania Sylwii Spurek.

— Nie powinien być. Stan wyjątkowy został zaproponowany wtedy, gdy granicy mieliśmy 32 osoby. Nie wprowadza się stanu wyjątkowego, gdy mówimy o uchodźcach, którzy są na naszej granicy. Przed Usnarzem w Polsce zmarło ok. 100 tysięcy osób przez pandemię. To są nasze matki, nasi dziadkowie. To był stan wyjątkowy, który wtedy powinno PiS wprowadzić — powiedziała Scheuring-Wielgus w rozmowie z Beatą Lubecką.

— Nigdy nie widziałam czegoś tak obrzydliwego, jak zobaczyłem na tej konferencji. Dwa Mariusze, które przedstawiały nam, według nich niesamowite rzeczy, to są osoby skazane. Nie należy tym osobom wierzyć. Nie mówię o Błaszczaku, tylko o Kamińskim i Wąsiku — dodała parlamentarzystka.

Kolejnym z poruszonych tematów była kwestia Sylwii Spurek, która podobno zakazuje swoim współpracownikiem jedzenia kanapek z jajkiem. Pisaliśmy już o tej sprawie wcześniej na naszym portalu.

Posłanka Lewicy nie kryła, że nie akceptuje postępowania europosłanki i tak nieprzejednanego podejścia.

Przeczytaj również:  Rozenek na fotelu obrotowym w "Dzień dobry TVN". Internauci nie wytrzymali [WIDEO]

— Katastrofa. Uważam, że to jest po prostu przegięcie. Naprawdę. Nie chciałabym rozmawiać o Sylwii Spurek i jej działaniach, bo są przegięciowe — skwitowała Scheuring-Wielgus.

Na to Beata Lubecka przypomniała, że Sylwia Spurek nie popiera również wędkowania.

— Nie wiem dlaczego. I jajek nie można jeść. A ja bardzo lubię jajka. O pewnych rzeczach można mówić w inny sposób. Myślę, że Sylwia dlatego mówi to w sposób tak kontrowersyjny, by wzbudzić zainteresowanie. Jeżeli ktoś chce zajmować się ochroną zwierząt, to może też to mówić inaczej. Wiem też, że Zieloni nie są zadowoleni z takich wypowiedzi Sylwii Spurek. Jestem zwolenniczką herbaty i nigdy w życiu bym pani nie zmuszała, by pani piła tylko herbatę — kontynuowała.

Prowadząca pytała swojego gościa o to, co ma wspólnego weganizm ze słowami o herbacie, na co posłanka Lewicy tłumaczyła, że wśród sympatyków herbaty są również i tacy, którzy słodzenie uważają za coś bardzo niewłaściwego.

— Kształciłam się na kipera herbacianego — wyznała posłanka.

Zobacz również: Trzaskowski skomentował propozycję Donalda Tuska: „To jest nelson założony PiS-owi”

Przeczytaj również:  Gość TVP: "Żeby żyć normalnie, to trzeba się zaszczepić (...) nawet 3 i 4 dawką" [+WIDEO]

Zobacz również: Niedzielski: przekroczyliśmy barierę czwartej fali. W zasadzie tego należało się spodziewać [WIDEO]

Źródło: YouTube.com

(Visited 1 034 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj