Grzegorz Schetyna skomentował głosowanie w sprawie Funduszu Odbudowy. Zdaniem polityka wszystko idzie w złą stronę.

Dziś w Sejmie odbędzie się głosowanie dotyczące ratyfikacji unijnego Funduszu Odbudowy. Zdaniem Koalicji Obywatelskiej termin posiedzenia powinien zostać przełożony, jednak Lewica ma na ten temat odmienną opinię.

— Bitwa ciągle trwa, jeszcze jesteśmy przed tymi finalnymi decyzjami. Natomiast wszystko idzie w złą stronę. Przede wszystkim to, co widzimy, to jest dekompozycja partii opozycyjnych, środowisk opozycyjnych, klubów parlamentarnych w Sejmie i poza Sejmem — powiedział w TVN24 Grzegorz Schetyna.

Czytaj także: Niedzielski tłumaczy liczbę nadmiarowych zgonów. „Papierosy i alkohol”

— Wszystkie znaki na niebie i na ziemi pokazują, że dzięki głosom Lewicy, mimo innego zdania Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry, przepchnie większość rządowa ten projekt kolanem i wtedy zaczną się schody, ponieważ ten projekt nie jest skonsultowany z samorządami, jest napisany na kolanie i wtedy zacznie się poważny problem już w samej Brukseli — ocenił Schetyna.

Czytaj także: Totalna orka w RMF FM. Atakował Obajtka, a wyszło, że jest „kolekcjonerem” mieszkań: „Fiu fiu..”

Przeczytaj również:  Mój sukces zawdzięczam rodzinie i edukacji domowej

Polityk zaznaczył jednak, że Platforma Obywatelska powinna poprzeć Fundusz Odbudowy, ponieważ nie można głosować przeciwko europejskim pieniądzom dla Polski.

Źródło: DoRzeczy

(Visited 315 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj