W województwie wielkopolskim, a dokładniej w Murowanej Goślinie doszło do nietypowego zdarzenia. Pracownik pizzerii ugniatał ciasto na pizzę za pomocą… swojego przyrodzenia. Z tego powodu poszukuje go sanepid.

Choć w dalszym ciągu nie wpłynęło oficjalne zawiadomienie, sanepid postanowił zareagować na doniesienia, które pojawiły się w social mediach. Na portalach społecznościowych pojawiły się nagrania, na których pracownik pizzerii ugniatał pizzę za pomocą swojego przyrodzenia.

Czytaj także: Cejrowski nie wytrzymał: „Niemcy długo nie wytrzymali bez pakowania ludzi do obozów”

— Do tej pory nie otrzymaliśmy żadnego oficjalnego zgłoszenia, też jednak śledzimy media społecznościowe i tradycyjne – stąd decyzja o wszczęciu postępowania. Chcemy sprawdzić na miejscu, jak działa ten lokal, czy sprzedaje żywność na wynos i czy było naruszenie przepisów sanitarno-higienicznych — powiedziała Cyryla Staszewska.

Czytaj także: Gwiazda Lewicy ponownie się rozebrała. Tym razem pokazała jeszcze więcej, w „geście solidaryzmu”

Strona pizzerii usunęła już swój profil na Facebooku. Stało się to w następstwie fali negatywnych komentarzy internautów. Właściciel wyłączył swój telefon. W dalszym ciągu nie wiadomo, czy pizza, która mogła powstać z ciasta trafiła do klientów.

Źródło: NCzas!

(Visited 13 627 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Jaśkowiakowi puściły nerwy: "Proszę nie dzwonić z idiotycznymi pytaniami"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here