Jak pisaliśmy już wcześniej, Justyna Klimasara, działaczka SLD, postanowiła wesprzeć kobiety, których zdjęcia są rozpowszechniane bez ich zgody. Z tego powodu Twitterowa gwiazda wstawiła swoje roznegliżowane fotki.

O zdjęciu Justyny Klimasary szybko zrobiło się głośno w sieci. Sama działaczka swoją postawę skomentowała następująco:

— Wzorem koleżanki @ada_zipper  solidaryzuje się z kobietami, których bardzo intymne zdjęcia zostały upublicznione bez ich zgody. Niezależnie czy sytuacja jest fejkiem czy nie, nikogo nie można poniżać. Zdjęcia typu „nudes” mogą być wrzucane świadomie i za zgodą fotografowanej — napisała Klimasara na Twitterze.

Czytaj także: Wyciekł niewyemitowany program TVN24. Olbrychski szkalował w nim Polaków

Choć wielu internautów wyśmiało pomysł kobiet, które w geście solidarności zaczęły wstawiać swoje fotografie do sieci, Klimasara postanowiła pójść o krok dalej.

Na Twitterze zamieściła kolejną fotografię, tym razem jeszcze bardziej roznegliżowaną.

Czytaj także: Norwegia: 23 osoby zmarły po przyjęciu szczepionki. „Niepożądane reakcje po przyjęciu preparatu”

Z koleżankami zrobiłam akcje, która miała uświadamiać, że tylko „nudesy” wstawiane świadomie są ok. Zaatakowano nas. Kogoś bardziej gorszy ciało niż przemoc wobec kobiet. Na plaży rozumiem chodzicie w burce? PS. Na scianie wisi kabel, a nie wygięte kafelki. Gorszcie się! — napisała Klimasara, aktualna „gwiazda” na Twitterze.

Źródło: Twitter

(Visited 33 978 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Strajk Kobiet w Płocku, czyli: "Krzysztof Bosak zamknij mo*dę" oraz "Je*ać PiS" [WIDEO]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here