We wtorek o godzinie 14:00 czasu polskiego Donald Trump wraz ze swoją małżonką wsiadł do śmigłowca Marine One i udał się w podróż na Florydę. Polityk nie chciał towarzyszyć swojemu rywalowi Joe Bidenowi, który niedługo potem został zaprzysiężony na 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Firma IKEA postanowiła zażartować z ustępującego prezydenta za pomocą prześmiewczej grafiki. Nie od dziś wiadomo, że IKEA specjalizuje się w real-time marketingu i wykorzystuje wiele okazji do promocji swoich produktów. Bazuje przy tym na najważniejszych wydarzeniach społecznych i politycznych. Internauci ocenili jednak opublikowany na Facebooku post, jako wyjątkowo słaby i tani chwyt oskarżając firmę o brak szacunku do ludzi.

Zobacz również: Trump w pożegnalnym przemówieniu do Amerykanów: „To był zaszczyt nie do opisania” [WIDEO]

Zmiana prezydenta w Białym Domu? Tego nie dało się przegapić. Sklep wykorzystał chwilę, by zareklamować nowy produkt zamieszczając w mediach społecznościowych swoją wycieraczkę o nazwie „Trampa”.

— Brakuje TRAMPA? — czytamy ironiczny podpis na zdjęciu.

— Ty też właśnie się przeprowadzasz? Jeśli przed Twoimi drzwiami brakuje jeszcze wycieraczki — nasza jest teraz w Nowej Niższej Cenie — dodano pod zdjęciem.

Zaprzysiężenie Joe Bidena na 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych odbyło się w niezwykle podniosłej i patriotycznej atmosferze. Pomimo epidemicznych obostrzeń nie zabrakło na nim największych gwiazd muzyki pop takich, jak Lady Gaga, która odśpiewała hymn narodowy, oraz wojska.

Zobacz również: Lady Gaga i hymn USA. Takiego wykonania jeszcze nie słyszeliście [WIDEO]

Ty też właśnie się przeprowadzasz? Jeśli przed Twoimi drzwiami brakuje jeszcze wycieraczki – nasza jest teraz w Nowej Niższej Cenie.

Opublikowany przez IKEA Środa, 20 stycznia 2021

źródło: Facebook.com

(Visited 1 300 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj