Sytuacja w Polsce staje się coraz bardziej napięta. Wszystko za sprawą lockdownu i rygorystycznych obostrzeń, które utrudniają życie i możliwość swobodnego zarabiania. Dzisiaj z Placu Defilad ruszył „Marsz o wolność” i udał się w kierunku Pola Mokotowskiego. Zbuntowani uczestnicy, którzy zjechali praktycznie z całej Polski „uzbrojeni” w transparenty i hasła anty-covidowe rozmawiali z dziennikarzami prawicowych telewizji, wyrażając swoje wzburzenie.

Część uczestników manifestacji oraz jej organizatorzy szybko zostali otoczeni kordonem policji. Nie trudno oprzeć się wrażeniu, że okoliczności przypominały te październikowe, kiedy funkcjonariusze doprowadzili do podzielenia zgromadzenia na małe grupy.

Części uczestników udało się jednak opuścić Plac Defilad i ruszyć na Pole Mokotowskie. Pomimo braku zgody prezydenta Rafała Trzaskowskiego, marsz odbywa się i jest relacjonowany na żywo w internecie. Jego organizatorka Justyna Socha przekazała, że zatrzymani przez policję uczestnicy po wylegitymowaniu zostaną wypuszczeni.

Zobacz również: Adam Niedzielski dostaje groźby z powodu lockdownu. Sprawą zajęła się policja

Na nagraniu możemy zobaczyć wielu działaczy i polityków Konfederacji, takich, jak Grzegorz Braun, który również nie szczędził słów komentarza.

— Wiara covidowa żadnych faktów nie bierze pod uwagę. Pytanie, czy normalni ludzie będą w nieskończoność pozwalali sobie urządzać życie? Urządzać życie na zasadach podyktowanych przez twórców tej sekty, to jest sekta covidowa! — mówił Grzegorz Braun.

PILNE! Mega protesty ws. pandemii i LOCKDOWNU! Dojdzie do celowych zamieszek?

PILNE! Mega protesty ws. pandemii i LOCKDOWNU! Dojdzie do celowych zamieszek? Co planuje Morawiecki? Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal https://wrealu24.tv/wspomoz-nas Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/ Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl Stronę: https://wrealu24.tv

Opublikowany przez Telewizja WRealu24 Sobota, 20 marca 2021

źródło: Facebook.com

(Visited 2 103 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Magdalena Ogórek trafiła na SOR. Opublikowała niepokojący wpis

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj