Minister Adam Niedzielski doświadcza nieprzyjemnych skutków lockdownu za sprawą pogróżek, które przychodzą do Ministerstwa zdrowia nawet faksem. Sprawą zajęła się już policja.

— Gwarantuję ci człowieku, będziesz miał prze…ane, Czeka cię wpi…l za te kłamstwa covidowe, Weźcie tego sadystę i zróbcie coś z nim, bo za…le za te łgarstwa!. Takie wiadomości w ostatnim czasie ma dostawać minister zdrowia — relacjonował Adam Niedzielski.

Podobne wiadomości otrzymują również inni urzędnicy z Ministerstwa Zdrowia: — „Gdybym dostał cię chamie w swoje ręce, to bym ukręcił ci kark!” lub „Czekaj aż cię gdzieś spotkam!” — padają takie i podobne groźby.

Zobacz również: Grzegorz Braun ostro do rządu: „Proszę nie kombinować, nie kręcić, nie popełniać kolejnych szachrajstw…”

Wiele wskazuje na to, że ludzie mają już dość lockdownu i nie wytrzymują narzuconego rygoru pod względem emocjonalnym. Oczywiście trudno usprawiedliwiać takie zachowania, jak groźby, które w żadnym wypadku nie powinny mieć miejsca.

Zobacz również: Joanna Mucha zakażona koronawirusem. Posłanka ma nietypowe objawy choroby

Sprawą zajęła się już policja, jednak okazuje się, że ma w związku z tym utrudnione zadanie. Osoby wysyłające groźby bowiem umiejętnie zacierają za sobą ślady, a maile wyglądają, tak jakby były wysłane z obcego kraju.

Przeczytaj również:  Tajemniczy prezent dla Morawieckiego od NBP. Wartość przesyłki przekroczyła 2,5 tys. zł

Jest prawdopodobne, że Ministerstwo Zdrowia poprosi o pomoc Służbę Ochrony Państwa, z której już wcześniej zmuszony był korzystać minister Łukasz Szumowski.

— Trudno przechodzić nad taką korespondencją do porządku dziennego. Nie możemy pozwolić, by tak wyglądała nasza praca, nasza codzienność. I stąd doniesienia na policję w części przypadków — przyznał w rozmowie z money.pl Wojciech Andrusiewicz, rzecznik resortu zdrowia.

źródło: nczas.com

(Visited 1 520 times, 1 visits today)

3 KOMENTARZE

  1. Nie dość że psychopata to jeszcze bezczelny. A czego sie flaku psi spodziewałeś ty i tobie podobni ? Laurki i kwiatów? Nie takie madrale kończyły w dole z wapnem. Vide Hitler . Niczym sie zbrodniarzu od niego nie roznisz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj