Kinga Rusin spędza ostatnio wiele czasu za granicą, gdzie wraz ze swoim partnerem czerpie radość z życia — nie unika przy tym aktywności w mediach społecznościowych.

Dziennikarka chętnie komentuje polską rzeczywistość uderzając w polityków z obozu rządzącego. Nie szczędzi również uszczypliwych uwag w stosunku do niektórych dziennikarzy. Tym razem wraz z jej słowami wylał się prawdziwy jad…

— Pisowscy czynownicy i reżimowe kreatury: Jakimowicze i Ogórki, aż się ślinią z podniecenia patrząc na atak na TVN. Mówią publicznie o dziennikarzach wolnych mediów per ‘szmaciarze’ i zarzucają im przyjmowanie srebrników od ‘obcego kapitału’. Marzy im się PRL, marzy im się polska Białoruś bez wolnych mediów. Wasze niedoczekanie, funkcjonariusze opłacani z naszych, podatników, pieniędzy! Nie uda się wam zniszczyć niezależnego dziennikarstwa i przejąć niezależnej telewizji! — napisała na Instagramie Kinga Rusin, dziennikarka TVN.

Do jej wpisu niezwłocznie odniosła się w mediach społecznościowych Magdalena Ogórek, która ostrzegła celebrytkę:

— Przekażcie Kindze Rusin, że ma czas do jutra, by przeprosić za swoje oszczerstwa — nie wypowiedziałam słów, które mi przypisała. Jeśli tego nie zrobi, w poniedziałek dostanie pozew — oznajmiła na Twitterze Magdalena Ogórek, dziennikarka TVP.

Zobacz również: Śniady przybysz ubogacił kulturowo Niemca. Nagranie hitem internetu [WIDEO]

Przeczytaj również:  Krzysztof Jackowski: W Polsce będą działy się bardzo dziwne rzeczy [WIDEO]

Zobacz również: Krzysztof Jackowski wieszczy koniec PiS: „Pan Kaczyński nie jest u władzy”

źródło: wpolityce.pl

(Visited 680 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj