W obliczu pandemii koronawirusa wielu z nas zapomniało, że Europa zmaga się z jeszcze innym problemem, a mianowicie z ubogaceniem kulturowym ze strony przybyszów pochodzących z Afryki.

Imigranci zasiedlili tereny głównie Francji, Niemiec oraz Włoch niekoniecznie dostosowując się do obowiązujących norm i zasad. Nie zawsze bywają również chętni do podjęcia jakiejkolwiek pracy.

Nagranie, które obiegło Internet stało się prawdziwym hitem. Widzimy na nim, jak śniady przybysz zastrasza Niemca, który ze strachu nie podejmuje żadnej sensownej reakcji.

Na filmiku zarejestrowano, jak jeden z mężczyzn wyraźnie szukając zaczepki zaczyna krzyczeć agresywne hasła i wymachiwać rękoma. Następnie kopie samochód zaskoczonego Niemca. Tak właśnie wygląda ubogacanie kulturowe Europy, która popada w coraz większą ruinę i chaos. Bohater nagrania ostatecznie tak wystraszył Niemca, że ten cofnął się na drugą stronę pasa parkingowego.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski wieszczy koniec PiS: „Pan Kaczyński nie jest u władzy”

Zobacz również: Lech Wałęsa krytykuje Powstanie Warszawskie. Były prezydent wypowiedział zaskakujące słowa [WIDEO]

źródło: medianarodowe.com, Twitter.com

(Visited 57 371 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Francuski fizyk zażartował z internautów. Zdjęcie rzekomej gwiazdy okazało się kiełbasą

8 KOMENTARZE

  1. agresywna małpa z pół-tyłkiem na wierzchu, a szwab nawet nie reaguje. Polak jak by przyfasolił takiej małpie, to filmik byłby krótszy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj