propolski.pl: Krzysztof Jackowski miał nową wizję

Krzysztof Jackowski wieszczy koniec PiS: „Pan Kaczyński nie jest u władzy”

Krzysztof Jackowski to najpopularniejszy jasnowidz w Polsce, który często przewiduje zdarzenia również w kwestii politycznej. Zdaniem wieszcza z Człuchowa, już wkrótce pozycja Prawa i Sprawiedliwości, a tym samym Jarosława Kaczyńskiego będzie poważnie zagrożona.

Jackowski podzielił się na wizji bardzo niekorzystną przepowiednią dla partii rządzącej. Mężczyzna regularnie publikuje nowe nagrania na swoim kanale na YouTube. Cieszą się one niegasnącą popularnością — szczególnie jeśli poświęcone są pandemii koronawirusa i konfliktom na arenie międzynarodowej.

Tym razem jasnowidz zwrócił uwagę na problemy partii rządzącej. Jego zdaniem już na przełomie jesieni i zimy będziemy świadkami ogromnych zmian w rodzimej polityce.

— Na pewno jakaś zmiana polityczna może się wydarzyć. Coś się takiego wydarzy, że kompletnie zmieni się forma kolacji w PiS-ie. Będzie musiał kogoś dokooptować, żeby rządzić — kogoś, kto teraz nie jest przy władzy. Albo PiS się rozleci jakieś perturbacje jesienią i zimą — oznajmił Jackowski.

Zdaniem wróżbity nadchodzące miesiące będą wyjątkowo niekorzystne dla PiS-u, ale również dla samego prezesa Kaczyńskiego. Pozycja polityka może się nagle zachwiać.

— Pan Kaczyński nie jest u władzy. Jest prezesem swojej partii, ale raptem może pan Kaczyński nie być u władzy. Przy okazji kojarzy mi się PSL. Będzie moment, w którym będzie miał dużo do powiedzenia — stwierdził.

Na koniec nagrania powiedział coś bardzo niepokojącego, co tyczy się samej pandemii w Polsce.

— Drodzy państwo… Pandemia dopiero nas czeka — podsumował.

Zobacz również: Dr Sutkowski: jestem za obowiązkiem szczepień dla niektórych grup zawodowych

Zobacz również: Donald Tusk starł się z dziennikarzem TVP: „Zadałem panu dwa pytania!” [WIDEO]

źródło: radiozet.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these