Strona główna Polska „Czy pani sztab wyborczy zacznie pokazywać wszystkie złodziejstwa?” Rozbrajająca odpowiedź Kidawy-Błońskiej

„Czy pani sztab wyborczy zacznie pokazywać wszystkie złodziejstwa?” Rozbrajająca odpowiedź Kidawy-Błońskiej

5 min czytania
0
0
5,923
Kidawy-Błońskiej

Nie milkną echa spotkania w Piasecznie, gdzie sztab wyborczy Małgorzaty Kidawy-Błońskiej debatował z sympatykami jej kandydatury. W pewnym momencie starszy mężczyzna zasugerował, by PO zaczęło pokazywać „złodziejstwa i oszustwa” partii rządzącej.

Niedawna wypowiedź Małgorzaty Kidawy-Błońskiej o wyborcach PiS oraz programie „500 plus” została przyjęta wyjątkowo chłodno. Tym razem internauci zwrócili uwagę na kolejną „wpadkę” kandydatki Koalicji Obywatelskiej. Ta bowiem stwierdziła, że towarzyszy jej dziwne wrażenie, jakoby jej sztab pokazywał w kampanii nieprawdziwe rzeczy.

— Czy sztab wyborczy, który jest przy pani, w końcu zacznie pokazywać te wszystkie złodziejstwa, te oszustwa na busach nie-busach, w różnych miejscach? Nie możemy patrzeć i się uśmiechać i dalej cierpieć. Musimy zacząć walczyć — nakłaniał starszy mężczyzna.

Pokazywać złodziejstwa, tego środkowego palca do góry i to na pani samochodach, na pani busach. Te wszystkie rzeczy powinno społeczeństwo zobaczyć, że za nasze pieniądze oni się z nas śmieją! — skwitował sympatyk opozycji.

Mam wrażenie, że sztab wiele rzeczy nieprawdziwych pokazuje — oświadczyła Kidawa-Błońska, ku zaskoczeniu zebranych oraz internautów.

Przeczytaj również: Ojciec, który dziękował prezydentowi broni swojej rodziny przed hejtem: „Szkoda tylko moich dzieci”

— Jak to wszystko się skończy, TVP powinna zrobić kinową wersję pt. „Małgorzata” i na filmie zebrać wszystkie te idiotyzmy…. I reklamować ten film przez 2 tygodnie codziennie w Wiadomościach.. — zaproponował w szyderczym tonie jeden z użytkowników Twittera

źródło: Twitter

Reakcja
2
Przeczytaj również:  Witold Gadowski o Grecie Thunberg: "Ta mała gówniara ze Szwecji niech idzie do szkoły..."
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez Malicki Jan
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Politycy PO zachwyceni Trzaskowskim. Nowy ambitny plan? „Namawiamy go do tego”

Nie ulega wątpliwości, że Rafał Trzaskowski osiągnął w wyborach prezydenckich niebywały po…